تور اروپا

رویای سفر به سرزمین عجایب و تعطیلاتی که به سرعت برق و باد خواهند گذشت! کدام مقصد، کدام شهر، کدام قاره؟ نفسی عمیق بکشید و چشمهایتان را ببندید. جهانی را تصور کنید که ورای زمان و مکان هر آنچه که روح و جسم را اغنا می‌کند درون خود جای داده است. ثانیه‌ها خواهند گذشت اما هر لحظه به مانند تصوری ابدی در ذهن ثبت خواهد شد. سفر به اروپا سفری الهام بخش است و وسعت جاذبه‌هایی که در مقابل دیدگان آشکار می‌شوند بی‌مانند. همین امر به شما ثابت خواهد کرد که گاه توقعاتمان آنطور که باید و شاید است کمال گونه نیست. اما به طور حتم سفر به این قاره سطح انتظاراتتان را تغییر خواهد داد. این سرزمین اضداد، مدرن و باستانی، ساده و لوکس، سخت و نرم را با ظریف‌ترین طراحی در کنار هم جای داده است و ترکیبی بی بدیل را در سرتاسر پهنه‌اش گسترده است. در تور اروپا با ما همراه شوید تا از این لحظه رویای سفر به این سرزمین را در قالب واقعیتی ناب و خاطره انگیز تجربه کنید.

چرا تور اروپا

گاه در گوشه‌ای نشسته‌ایم و در عین بی‌حوصلگی حسی عجیب درونمان شروع به غلیان می‌کند. حسی که تنها با تجربه‌ای جدید آرام خواهد گرفت. تجربه‌ای که روح ماجراجویانه را در قالبی منحصربفرد و اغناکننده تجلی بخشد. شاید اروپا همان قالب باشد. این دنیای هزار رنگ هر آنچه را که در ذهنمان تنها به عنوان رویایی دست نیافتنی پذیرفته‌ایم در مقابل دیدگانمان محقق می‌سازد. تاریخ و معماری چون امواجی نامرئی در هم تنیده‌اند و در مسیر خود شهرهای باشکوه را پدید آورده‌اند. در این میان این فرهنگ زایای این سرزمین است که همچون روحی در کالبد بی‌جان این شهرها دمیده شده است و همین امر اولین نگاه به این آثار بی‌مانند را چون خاطره‌ای فراموش ناشدنی در ذهن ثبت خواهد کرد. اما این همه آنچه که در این سرزمین پر شور انتظار گردشگران تور اروپا را می‌کشد، نیست. جاذبه‌های این قاره، از جشن‌های آهنگین و موزه‌هایی که هزاران داستان ناگفته را دل خود پنهان کرده‌اند تا سواحل و جزایر همیشه آفتابی، تک به تک، جزء به جزء انگیزه سفر به این قاره را در دل زنده خواهند کرد. پس به خواندن ادامه دهید. کسی چه می‌داند شاید آن انگیزه‌ای که به دنبالش می‌گردید در آن شامل شده باشد.

تور اروپا

بازدید از شهرهای پر شور اروپا

اولین نگاه به شهرهای این سرزمین هر گونه تعریفی از این بستر زندگی را دگرگون خواهد داد. دیگر شهر تنها محلی برای گذران روزهای عمر نخواهد بود، بلکه در قالب عرصه‌ای برای جاودانه شدن خودنمایی خواهد کرد. معماری، تاریخ و فرهنگ چون جریانی لطیف و پر پیچ و تاب در هم آمیخته و چون قلم استادی پیکره‌شان را تراشیده و صیقل داده است. گوناگونی و رنگین بودن بخشی از هویت شهرهای اروپا است و همچون هوا برای حیاتشان ضروری. در این میان ایتالیا، اسپانیا و فرانسه زادگاه ناب‌ترین و مسحور کننده‌ترین شهرهایی شده‌اند که از دل تاریخی ناآرام و پر فراز و نشیب سربرآورده‌اند.

ونیز زیبا با ظاهر پیچیده و پر رمز و رازش و حال و هوای عاشقانه‌اش با هیچ چیز و هیچ مکانی قابل قیاس نیست. فلورانس به عنوان یکی از الهام بخش‌ترین، هنری‌ترین و خوش‌منظره‌ترین شهرهای دنیا، به مثابه موزه‌ای آکنده از شاهکارهای اساتید نامی عرصه هنر در مقابل دیدگان گسترده شده است. ایتالیا با رم این شهر جاودانه که باوقار بر فراز هفت تپه گسترده شده است و منزلگاه کولوسئوم و فواره پر آذین تروی است شناخته می‌شود. بارسلون این شهر جهانی و دلربا با معماری منحصربفردش، وعده‌های لذیذش و حال هوای پر شور مدیترانه‌ایش، قطعاً یکی از انگیزه‌های سفر با تور اروپا محسوب می‌شود. و پاریس این تک نگین انگشتر فرانسه، اگرچه شاید جاذبه‌هایش کلیشه‌ای به نظر خواهند آمد، اما همچنان مسحور کننده و به تمام معنا پر احساس است.

تجربه‌ای بی‌ بدیل در جزایر و سواحل اروپا

جزایری بکر که به مثابه عقیقی سبز بر انگشتر آبی دریا می‌درخشند با سواحلی آرام که آفتاب بی‌وقفه بر آن‌ها بوسه می‌زند، به گردشگران تور اروپا مجالی برای فراغت از هیاهوی همیشگی شهرها را بدست می‌دهند. شن‌های نرم و آبی زلال دریا روح را در میان امواج رها و جسم را غرق در آرامشی بی‌مانند خواهند کرد.

از آرامش و تنهایی خلیج‌های کوچک تا حال و حوای پر شور کرانه‌های طلایی، این قاره سراسر زیبایی است و سواحل و جزایر بی‌مانند آن روح گردشگران تور اروپا را تسخیر خواهد کرد. جزیره زیبای کرس (Corsica، فرانسه) که آرام و باوقار در میان دریای مدیترانه واقع شده است، کرانه‌های آفتابی جزایر بالئاری و قناری (Balearic Islands and Canary Islands، اسپانیا) با شن‌های ابریشمیشان، سیسیل (Sicily، ایتالیا) به عنوان بزگترین و پرجاذبه‌ترین جزیره مدیترانه، ساحل کوت دازور (Costa d'Azur) با شهرهای تاریخی زیبایش، دهکده‌های قدیمی ماهی گیریش و حال و هوای لوکس و اشرافیش، سینکوتره (Cinque Terre، ایتالیا) که اصیل‌ترین تصویر از زیبایی را در پنج دهکده سراسر رنگش مجسم می‌سازد، بدون شک از انکار ناشدنی‌ترین مقاصد نه تنها در اروپا بلکه در سراسر دنیا به شمار می‌روند.

بازدید از آثار تاریخی و موزه‌های اصیل اروپا

از زیبایی مسحور کننده شاهکارهای رنسانسی ایتالیا گرفته تا بقایای خیره‌ کننده معماری مورها در اسپانیا، اروپا متنوعترین سبک‌های معماری جهان را شامل شده است. در هر گوشه قلعه‌ای سنگی، خاموش و دلسرد از هر آنچه که شاهدش بوده است، انتظار شیفته‌ای را می‌کشد تا تمام آنچه را که می‌داند برایش بازگو کند. و این معماری قرون وسطی‌ایست که با تمام سیاهیش در میان گذرگاه‌های سنگ فرش شده و پیچ در پیچ می‌چرخد و می‌رقصد و در مسیرش کلیساهایی پر آذین و پر نگاری چون کلیسای جامع میلان (Duomo di Milano، ایتالیا) را غرق در نور و مرمر خلق کرده است. بی شک بازدید از این سازه‌های سالخورده، تاریخ را به شیرین‌ترین درس زندگی گردشگران تور اروپا بدل خواهد کرد.

اگرچه  بسیاری از میراث جهانی ثبت شده توسط یونسکو در این قاره واقع شده‌اند اما این تمام آنچه که تاریخ این سرزمین را می‌سازد نیست. اروپا بزرگترین و معتبرترین مجموعه‌های هنری دنیا را در خود جای داده است و این انکار ناشدنی‌ترین واقعیت در رابطه با اصالت این سرزمین است. لوور (The Louvre، فرانسه)، زیباترین و بزرگترین موزه جهان با بیشترین تعداد بازدید کننده، موزه واتیکان (Vatican Museums، واتیکان) با سقف‌هایی که به مثابه دفتر نقاشی هنرمندی پر ذوق که هیچ نقطه‌ای را سفید نگذاشته است و موزه رینا سوفیا (Reina Sofia، اسپانیا) که تمام آنچه را که فقط در کارت پستال‌ها دیده‌ایم در اصیل‌ترین حالت ممکن در معرض دیدگان گردشگران تور اروپا قرار می‌دهد، چون دریچه‌هایی به دنیای گذشته روح را در زمان شناور خواهند ساخت.

جویندگان فرهنگ و سنت، اروپا را غرق در اصالت خواهند یافت. نواحی روستایی این قاره فارغ از گذر زمان در هر عصری غزلی تازه برای سراییدن دارند. ناحیه توسکانی (Tuscany، ایتالیا) بواسطه تپه‌هایی صیقلی، جذابیتی قرون وسطی‌ای و غذاهایی بسیار لذیذ شناس شده است و اندلس زیبا (Andalusia، اسپانیا) با دهکده‌های سفید پوشش، ظاهر بی آلایش روستاییش و حال و هوای تاریخی‌اش که همچنان می‌توان طنین فریاد مسلمانان را در گذرگاه‌های پر پیچ و تابش شنید، قلب گردشگران تور اروپا را تسخیر نموده است.

گشت و گذار در طبیعت بکر اروپا

اگر فهرستی هزار موردی از تمامی آنچه که می‌پندارید دیدنشان تمامی خستگی‌های سال‌های ملالت آور عمر را از تن به در خواهند کرد بنویسید، سفر با تور اروپا دو هزار مورد را در مقابل دیدگانتان خواهد گسترد. وسعت جاذبه‌های طبیعی این قاره بی‌شمار است. از سختی کوه‌های سر به فلک کشیده تا نرمی آبی آرام دریاها، از انبوهی گیسوان سبز جنگل‌های بکر تا پراکندگی عطر خوش گل‌های وحشی در وسعت بی‌کران علفزارهای رقصان در باد، جاذبه‌های این سرزمین هزار رنگ، ورای انتظاراتتان را رقم خواهد زد. تجربه چشم اندازهای خیال انگیز رشته کوه‌های دولومیتی (Dolomites، ایتالیا) و مناظر بکر پارک‌ ملی اردسا (Ordesa y Monte Perdido National Park، اسپانیا) دفتر یادداشتتان را آکنده از خاطرات سبز خواهند کرد و فرصت ثبت تصاویری بی‌نظیر از آنچه که شاید تجربه‌اش در جایی دیگر امکان پذیر نباشد به دست می‌دهند.

تجربه‌ای متفاوت از خرید همراه با تور اروپا

نمی‌توان با تور اروپا سفر کرد اما خرید کردن را به عنوان بخشی از جاذبه‌های آن تجربه نکرد. در فرانسه این رایحه‌ لطیف عطر و طعم اصیل پنیر فرانسوی است که گردشگران را مدهوش خود کرده‌ است. اما چه چیز می‌تواند با تن پوش‌های هزار نقش ایتالیایی که در پس ویترین‌های اشرافی میلان و فلورانس بازدید کنندگان را مبهوت مهارت طراحان این سرزمین ساخته‌‌اند رقابت کند. دامن‌های پرچین و باد بزن‌های رنگین اسپانیایی نیز لحظه‌هایتان را آکنده از اصالت این سرزمین شعر و موسیقی خواهند کرد. در آخر هم هرگاه تب خرید امانتان داد، درکافه‌‌ای در حاشیه پیاده‌راهی بنشینید و به تماشای گذر زمان در حالی که جرعه جرعه قهوه‌ اسپرسو ایتالیایی را می‌نوشید بنشینید.

شرکت در جشنواره‌های پر شور اروپا

هیچ رویدادی به خودی خود اهمیت ندارد مگر بتوان از آن جشنواره‌ای ساخت! به نظر می‌رسد که اروپا به این شعار بسیار پایبند باشد. شور و هیجان حتی در شب‌های این سرزمین جاری است و آن را به مانند روز روشن کرده است. در واقع شاخص‌ترین ویژگی این قاره حیات شبانه پرشورش است که به روزترین رویدادها را نیز شامل شده است. در این میان کارناوال ونیز (Carnival of Venice، ایتالیا) با زنان و مردان نقاب پوشش به عنوان یکی از مشهورترین و زیباترین مراسمات دنیا شناخته می‌شود. مراسم مذهبی سمانا سانتا (Semana Santa، در شهر سویل، اسپانیا) با تمام وقارش احتمالاً باشکوه‌ترین مراسم مذهبی در سراسر جهان به شمار می‌آید و جشنواره گاوهای خشمگین (San Fermin، اسپانیا) جنون آمیزترین آن.

تجربه طعمی متفاوت همراه با تور اروپا

هیچ منویی را نمی‌توان یافت که تنوع غذایی این قاره را شامل شده باشد. از پیش غذا تا دسر، گستردگی انتخاب‌ها، گردشگران تور اروپا را شگفت زده خواهد کرد و آن‌ها را با طیفی از طعم‌ها و رنگ‌هایی روبرو می‌سازد که هیچگاه فراموششان نخواهند کرد. اگرچه نمی‌توان از میان این وعده‌های لذیذ خوش طعم‌ترینشان را برگزید اما نمی‌توان منکر طعم اصیل تاپا (Tapas) این پیش غذای اسپانیایی که با تنوع بی‌بدیلش هر ذائقه‌ای را اشباع خواهد کرد شد و البته این دستورهای پخت کم نظیر ایتالیا هستند که بی‌اشتهاترین‌ها را بر سر ذوق آورده‌اند. از میان شاهکارهای دنیای آشپزی این سرزمین می‌توان به پیتزا مارگاریتا این نان برشته پر پنیر که با سبزیجات رنگارنگ تزئین شده است، تیرامیسو این دسر خوش طعم با بافت لطیف و شیرینش و جلاتو (Gelato) این بستنی خوش رنگ که هیچگاه از آن سیر نخواهید شد و هرگز نمونه‌اش را در خارج از ایتالیا نخواهید یافت اشاره کرد.

بهترین زمان سفر با تور اروپا

سفر با تور اروپا در تمام طول سال امکان پذیر است. لذا آنچه که برنامه سفر به این قاره را تعیین می‌نماید تمایلات شخصی افراد است نه آب و هوا. عموماً ماه‌های مه، ژوئن و سپتامبر بهترین زمان سفر به اروپا به شمار می‌روند چرا که عمده هزینه‌ها در حد معقولی پایین، جمعیت گردشگران کمتر و آب و هوا در شرایط مناسبی قرار دارد.

اروپا از تنوع اقلیمی و جغرافیایی بسیار بالایی برخوردار است. به گونه‌ای که هر ناحیه از آن آب و هوایی متفاوت دارد. کشورهای شمالی اروپا شامل نروژ، فنلاند و دانمارک از ماه دسامبر تا ماه مارس بسیار سرد هستند و بارش شدید برف را تجربه می‌کنند. اما بخش‌های جنوبی آن شامل فرانسه، ایتالیا و اسپانیا تقریباً در تمام طول سال آفتابی هستند و بارش باران عموماً در طول زمستان روی می‌دهد.

نواحی جنوبی اروپا در طول تابستان گرمای بسیار شدیدی را تجربه می‌کنند. بویژه بخش‌های مرکزی اسپانیا می‌توانند به طرز غیر قابل تحملی گرم شوند. با  این وجود ماه‌های ژوئیه و اوت محبوب‌ترین ماه‌های سال جهت سفر با تور اروپا به شمار می‌روند. نواحی ساحلی در طول ماه اوت به واسطه حضور گردشگران فرانسوی و ایتالیایی بسیار شلوغ می‌شوند. صفوف بازدید کنندگان بسیار طولانی است و عمده هتل‌ها از پیش رزرو شده‌اند. همین امر سفر با تور اروپا در طول فصل تابستان را به سفری پر هزینه بدل کرده است. لازم به ذکر است که روند افزایش قیمت‌ها تا ماه‌های اکتبر و نوامبر ادامه دارد. بنابراین اگر قصد سفر به این قاره و بازدید از نواحی ساحلی در طول این فصل را دارید، هتل خود را از پیش رزرو نمایید.

در مقابل فصول بهار و پاییز ایده‌آل ترین زمان جهت سفر با تور اروپا را بدست می‌دهند. چرا که هزینه اقامت و پروازها بسیار پایین است و عمده کشورها از آب و هوایی معتدل برخوردارند. با این وجود نواحی شمالی این قاره بارش شدید باران و هوای بسیار سردی را تجربه می‌کنند. علاوه بر بهار و پاییز، زمستان (بویژه در طول ماه‌های ژانویه و فوریه) نیز بواسطه هزینه کم سفر، پیست‌های اسکی و بازارچه‌های خرید کریسمس به عنوان یکی دیگر از فصول پر گردشگر به شمار می‌رود.

گردش در اروپا

سفر در اروپا به واسطه طیف وسیع انتخاب‌هایی که اتوبوس، قطار و خطوط هواپیمایی ارزان قیمت در اختیار گردشگران قرار می‌دهند، مقرون به صرفه و خالی از دردسر است. در ادامه سه روش محبوب جهت تردد در سطح اروپا را معرفی خواهیم نمود.

اتوبوس جهت سفر از یک کشور به کشور دیگر گزینه چندان مطلوبی به نظر نمی‌رسد. با این وجود اگر تنها قصد سفر به کشورهای همسایه را دارید، گزینه مناسبی به شمار می‌رود. سفر با اتوبوس کم هزینه‌تر از سفر با قطار یا هماپیما خواهد بود. اگرچه هر کشور خطوط اتوبوسرانی مختص به خود را دارد، برای مسافت‌های طولانی در سطح بین‌الملل، یورولاین (Eurolines) گزینه بسیار مناسبی به شمار می‌رود. به عنوان مثال سفر از لندن به مقصد پاریس تنها 25 دلار هزینه در بر خواهد داشت و این در حالی است که هزینه همان سفر با هواپیمایی EasyJet چیزی در حدود 55 دلار خواهد بود. علاوه بر این، سفر با یورولاین از برلین به مقصد پاریس هزینه‌ای معادل 100 دلار را شامل می‌شود و این در حالی است که اگر بلیط قطار خود را در دقیقه نود خریداری نمایید 248 دلار هزینه در بر خواهد داشت. مگاباس‌ها (Megabus) نیز روشی ارزان جهت تردد در سطح شهرهایی چون پاریس به شمار می‌روند. لازم به ذکر است که اگر قصد سفر در طول مسیرهای پر گردشگر را دارید باید صندلی خود را از حدود یک ماه پیش رزرو نمایید.

اگر فاصله بین مقاصد سفرتان زیاد است قطار گزینه مناسبی به شمار می‌رود. خطوط راه‌آهن اروپا در سفرهای کوتاه بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه هستند و سفر با قطارهای شبانه کمی پر هزینه‌تر. خرید بلیط‌های Eurail Pass امکان بازدید از چندین مقصد مشخص را در طی چندین سفر بدست می‌دهند و بلیط‌های بین‌المللی این شرکت  سفر به کلیه مقاصد گردشگری در سطح اروپا را شامل می‌شوند. هزینه این بلیط‌ها بسته به مقاصد پیشنهادیشان و مدت اعتبارشان متغیر است.

رقابت شدید موجود در میان خطوط هواپیمایی اروپا، هزینه‌ سفر با آن‌ها را در سطح قابل توجهی پایین نگهداشته است. در این میان شرکت‌های Transavia، EasyJet، Ryanair و Vueling مقرون به صرفه‌ترین پروازها را ارائه می‌دهند. به عنوان مثال سفر از بارسلون (Barcelona، واقع در اسپانیا) به مقصد نیس (Nice، واقع در فرانسه) تنها 25 دلار هزینه در بر خواهد داشت. اگر از حدود یک ماه پیش پروازهای خود را رزرو نمایید می‌توانید از سفر با پروازهای ارزانتر نیز بهره مند گردید. در هنگام استفاده از خدمات این هواپیمایی‌ها به محدودیت‌های اعمال شده توجه نمایید چرا که به شدت در رابطه با این قوانین سخت گیر هستند. به عنوان مثال باری که با خود به همراه دارید نباید از حدود تعیین شده بیشتر باشد که در غیر اینصورت باید هزینه بیشتری را پرداخت نمایید.

قیمت تور اروپا

هزینه سفر با تور اروپا بسته به طبقه بندی تور که طیفی از لوکس تا ارزان قیمت را شامل می‌شود و حضور ترانسفر در فرودگاه، رنج قیمتی متنوعی از 5 تا سیزده میلیون را شامل می‌شود. زمان سفر و درجه کیفی هتل از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت پکیج‌های پیشنهادی می‌باشند. بدیهی است که سفر در فصول پر گردشگر که شش ماهه اول سال را در بر می‌گیرند و اقامت در هتل‌های پنج ستاره قیمت حداکثری تورهای پیشنهادی را رقم خواهند زد.

چرا تور اروپا آوای بورالان؟

ترکیبی بودن پکیج‌های ارائه شده توسط این آژانس امکان بازدید از چندین کشور (ایتالیا، یونان، اسپانیا و فرانسه)  را با صرف هزینه‌ای معقول امکان پذیر می‌سازد. این در حالی است که سفر به هر یک از مقاصد پیشنهادی در قالب تورهای تک به مراتب بیشتر خواهد بود. تجربه سفر با کشتی‌های لوکس و اقامت در هتل‌های پنج ستاره نیز هر آنچه که از سفری خاطره‌انگیز انتظار دارید برآورده خواهد ساخت. از امتیازات ویژه‌ای که گردشگران در سفر با تور اروپا از آن بهره‌مند می‌گردند، امکان اخذ ویزای شنگن یک بار ورود یا دو بار ورود است که این امر اخذ ویزای کشورهایی چون کانادا و آمریکا را آسانتر می‌سازد.

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا"

44 دیدگاه

محمد14 بهمن 1396

سلام وقت بخیر میخواستم سوال کنم که برای ماه عسل کدوم تورتون رو پیشنهاد میکنید...؟
تشکر

پاسخ به محمد

مهرداد17 دی 1396

خیلی خوبه . دنبال پولشم

پاسخ به مهرداد

هانيه12 دی 1396

ببخشيد با توجه با اينكه بنده مجرد هستم و سند ملكي ندارم ولي بقيه شرايط را دارا هستم امكان همراهي در تور نوروز با شمارا دارم ؟

پاسخ به هانيه

علی21 آبان 1396

سرکار خانم متقی

با سلام و احترام،
از کلیه کارکنان محترم شرکت اوای بورالان و جنابعالی که با حوصله و راهنمایی و انجام کارهای تور اینجانب قدردانی مینمایم.
از خداوند متعال برای شما و خانواده محترم سلامتی، سعادت و توفیق روز افزون خواستارم
رحمت نژاد

پاسخ به علی

احمدی12 شهریور 1396

سلام خسته نباشید
خواستم تشکر کنم بابت تور خوبی که به ما دادید. همه چیز خیلی عالی بود. یکی از بهترین سفرهامون بود.
از خانم متقی عزیز هم ممنون بابت برخورد خوب و حوصله ای که به خرج دادن.

پاسخ به احمدی

کارشناس فروش آوای بورالان، پ. متقی12 شهریور 1396

سرکار خانم احمدی
افتخار ارائه خدمات مسافرتی به شما و خانواده محترمتان، سعادتی بوده که نصیب اینجانب شده است. امیدوارم در برنامه ریزی سفرهای بعدی، به عنوان مشاور سفر در کنار شما باشم.
ایام به کام

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان، پ. متقی

م29 مرداد 1396

با سلام و خسته نباشيد
من دو هواي پاريس در مهر ماه سوال داشتم ، خيلي سرده يا مثل تهران خنك هست؟
از دوستاني كه تجربه سفر در اين تاريخ رو داشتن ممنون ميشم پاسخ بدن

پاسخ به م

عباس26 مرداد 1396

متقاضی سفر با کروز به اروپا هستم اما تا کنون ویزای شینگن و معتبر دیگری نداشتم ایا امکانش هست. چه کشوری یا کشورهایی برای اولین بار پیشنهاد میشود؟؟؟

پاسخ به عباس

تكتم9 مرداد 1396

با سلام ميخواستم بدونم تور انگليس يا اتريش دارين؟؟ براي كريسمس يا هر تايم مناسب ديگه

پاسخ به تكتم

ج.حسینی6 مرداد 1396

قیمت تمام شده تور اروپا ده روزه بطور میانگین برای من و همسرم چقد میشه لطفا راهنمایی بفرماییدبطور

پاسخ به ج.حسینی

س.محمدخانی31 تیر 1396

سلام وقتتون بخیر
من دنبال تور بودم و به تعداد دفعات از کارشناس بسیار محترم معقول با شخصیتتون سرکار خانم متقی بسیار سوال پرسیدم به طوری که زیر و بم جایی که براش آفر اومده بود رو سوال کردم ،ایشون با صبر و حوصله بطور کامل توضیحات رو عنایت کردن و خیلی پیگیر بودن که رضایت من بعنوان یک مشتری فراهم بیاد این هم مشخص میکنه هم ایشون دایره المعارف کاری رو بهش مسلط هست هم خانم متقی انتخاب درستی برای این پوزیشن بوده باور بفرمایید نیروهای بدین شکل اگر توی هر سازمان ارگان و مجموعه هایی که با user سرکار دارند حضور داشته باشند صدای مشتری و CRM برای هیچ مجموعه ای نیاز نیست خواستم از این طریق از خانم متقی تشکر کرده باشم

پاسخ به س.محمدخانی

اکبر ناظمی26 خرداد 1396

با سلام من و همسرم قصد مسافرت به ایتالیا و فرانسه در هفته اول مهرماه ۹۶ داریم خواهشمندم اگر تور مناسبی بود اطلاع رسانی فرمائید
با تشکر اکبر

پاسخ به اکبر ناظمی

سیاوش19 خرداد 1396

سلام اطلاعات و عکسهای بیست از تور کشتی کروز اروپا که شناسه تور ۲۰ هسن برام تو تلگرام یا ایمیل ارسال میکنید مچکرم

پاسخ به سیاوش

شهرام19 اردیبهشت 1396

با سلام
میخواستم بدانم از اول مرداد 96 تور ترکیبی سوئیس و فرانسه با حدوداً 12 تا 15 روز برنامه ای دارید(البته تا آخر شهریور سال 96)؟ ممنون از شما

پاسخ به شهرام

بهرام عرب13 اردیبهشت 1396

سلام. برای اخر تیر یا اوایل مرداد تور ترکیبی که اسپانیا هم بخشی از اون باشه دارید؟ ترجیحا بیشتر از هشت روز نباشه. مرسی

پاسخ به بهرام عرب

احمد15 فروردین 1396

اگه میشه تور اسپانیا پرتغال یا اسپانیا یونان یا سوئیس بزارید چون با این برنامتون واس دیدن کشور های جدید اروپا باید دوباره همراه با ایتالیا و فرانسه که اکثرا رفتن باشه

پاسخ به احمد

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

احمد عزیز
جهت سفر به سوئیس برای 16 شهریور امسال یک تور گروهی داریم که بصورت ترکیبی ایتالیا سوئیس هست، بزودی پکیج در سایت بارگزاری خواهد شد.
در مورد اسپانیا و پرتغال هم با توجه به رایزنی های اخیر مدیریت شرکت با سفارت های پرتغال و اسپانیا و کسب موافقت اولیه این سفارتها، به احتمال بسیار زیاد تابستان امسال تورهای اروپایی که بیس ویزای اونها اسپانیا یا پرتغال باشه راه اندازی خواهد شد.
برای کسب اطلاعات لحظه ای تورهای ما به جمع دنبال کننده های ما در شبکه های اجتماعیمون در فیسبوک، توییتر، تلگرام، اینستاگرام و لیکنداین بپیوندید.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

رضوی25 بهمن 1395

چقدر وب سایتتون خوبه! عالیه!
برای نوروز تور اروپا هنوز زمان هست یا دیگه جا ندارید؟

پاسخ به رضوی

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

سلام
جناب رضوی بزرگوار
با توچه به زمان مورد نیاز برای ویزای کشورهای شنگن و ازدحام زیاد سفارت در ایام نوروز، حداقل 2 ماه قبل از نوروز باید برای ثبت نام در تورهای اروپایی اقدام بفرمایید. با توجه به تکمیل ظرفیت تورهای اروپایی نوروز این شرکت خوشحال خواهیم بود که در بهار و تابستان امسال در خدمت شما باشیم

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

فرید4 بهمن 1395

با سلام.برای اوایل اسفند چه کشوری رو برای سفر ماه عسل پیشنهاد می کنید؟

پاسخ به فرید

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

با سلام
فرید عزیز
با توجه به دمای هوا در اسفند ماه تور پیشنهادی به شما ترکیب ایتالیا و جزایر قناری میباشد. بطور مثال: 5 روز رم، فلورانس، پیزا + جزیره تنریف

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

کارشناش 205 (آوای بورالان)4 بهمن 1395

جناب آقای فرید اکبری با سلام . برای قبل از نوروز سفر های پیشنهادی به شما از طرف این شرکت سفر ِ رویایی کروز در آبهای گرم خلیج فارس که یکی از بزرگترین کروزهای کمپانی MSC می باشد و برای نوروز سفر به شهر عشاق پاریس می باشد

پاسخ به کارشناش 205 (آوای بورالان)

سوشا سپهری2 بهمن 1395

برای تور اروپا نوروز 96 سئوال داشتم!
ما با خانواده 11 نفر هستیم، راستش چون تنوع تورهای اروپا برای عید امسال زیاده، یه مقدار راهنمایی میخواستیم!
منتظر تماستون هستم
ممنون

پاسخ به سوشا سپهری

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

جناب آقای سوشا سپهری
با سلام
با تشکر از حسن انتخاب شما، پیشنهاد ما به شما یکی از تورهای فوق لوکس کشتی کروز MSC میباشد که با توجه به جمع خانوادگی شما چند امتیاز توئمان را برای شما به همراه خواهد داشت: سفری لوکس به کشورهای ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و مالتا طی 8 روز، اقامت در یکی از لوکسترین کشتی کروزهای دنیا با قیمتهای اکونومی و باورنکردنی، عدم وجود استرس در جابجایی از شهری به شهر دیگر، یک بار Check In و یک بار Check Out طی سفر، صرف وعده های غذایی صبحانه ناهار و شام در لوکسترین رستورانهای کشتی بصورت رایگان، استفاده از بیشتر امکانات تفریحی کشتی بصورت رایگان و بسیاری از خدمات دیگر.
خواهشمند است جهت برنامه ریزی دقیق برای سفر خود با مشاور سفر خود در مجموعه آوای بورالان در تماس باشید.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

مهوش بختیاری19 دی 1395

تور فرانسه نوروز 96 قیمتش خیلی خوبه، فقط در مورد این پروازتون اگر اطلاعات بدید ممنون میشم چون من تاحالا با این پرواز اوکراین ایرلاین پرواز نکردم، میخواستم بدونم با بچه راحت خواهیم بود؟

پاسخ به مهوش بختیاری

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

سرکار خانم مهوش بختیاری
سلام
با تشکر از حسن انتخاب شما، پرواز اکراین اینترنشنال یکی از پروازهای اکونومی از لحاظ کلاس نرخی در مسیرهای غیر مستقیم اروپایی محسوب میشود. ناوگان این شرکت، مجهز به هواپیماهای بوئینگ 737 از سری هواپیماهای کوتاه برد است.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

جهرمی15 دی 1395

آقا اینهایی که زدید راسته یا خالی بندیه؟ ما که از این آژانسها خیر ندیدیم تا حالا! هر وقت میخواهیم بریم یه سفر 100 بار همه چیش عوض میشه و خون بدلمون میکنن تا بریم و بیاییم؟
اینجا هر چی زدین همینه یا چیز دیگه ای هم هست؟

پاسخ به جهرمی

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

جناب آقای جهرمی
با سلام
بسیار خرسند خواهیم بود که اعتماد از دست رفته شما از صنف گردشگری را احیا نماییم. مدیریت مجموعه آوای بورالان همواره تاکید مضاعفی بر پاسداشت حقوق مسافرین این شرکت دارند.
امیدوار هستیم که در تورهای مسافرتی آوای بورالان افتخاری همراهی شما را داشته باشیم

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

هورشید مانوی12 دی 1395

قیمتهاتون خیلی خوبه، فقط همین پرداختیمونه یا مبلغ یورویی هم باید بدیم بهتون؟

پاسخ به هورشید مانوی

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

سرکار خانم هورسید مانوی
با سلام
از حسن انتخاب شما کمال تشکر را دارم، با توجه به کاهش نوسانات نرخ ارز این شرکت در راستای تسهیل خدمات مسافرتی اقدام به ارائه پکیجهای مسافرتی بصورت تک نرخی کرده است. از همین رو قیمت تورهای مسافرتی این شرکت به واحد پولی تومان و بدون نرخ ارزی میباشد.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

نادر جباری12 دی 1395

آقا شما کانال تلگرام هم دارید؟ چجوری میشه عضوش بشیم؟ راستش سایت یه خورده سخته، کانال خیلی راحت تر میشه اطلاعاتتون رو و تورهاتون رو مطالعه کرد

پاسخ به نادر جباری

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

با سلام
جناب آقای جباری
از حسن انتخاب شما کمال تشکر را دارم. بسیار خرسند خواهیم بود که به جمع دنبال کننده های ما در شبکه های اجتماعی آژانس مسافرتی آوای بورالان در فیسبوک، توییتر، تلگرام، اینستاگرام و لینکد این بپیوندید.
کافیست نام ما را به انگلیسی در این شبکه های اجتماعی جستجو بفرمایید: @buralan * buralan , ...

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

هستی حق پرست12 دی 1395

سلام
با تشکر از اطلاعات مفیدتون میخواستم بدونم که امکان داره یک تور برای ایتالیا + سوئد داشته باشیم برای زمستان امسال? اسم هتلی که تو سوئد میخواهیم IceHotel هست. در مورد این هتل هم اطلاعات میخواستم. ممنون میشم زود پاسخ بدید.

پاسخ به هستی حق پرست

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

سرکار خانم حق پرست
با سلام
بسیار خرسند خواهم بود که به سئوال شما پاسخ مناسبی بدهم: شما میتوانید یک تور ترکیبی اروپا مانند ایتالیا+سوئد را از ما خریداری فرمایید و در این هتل شگفت انگیز اقامت برگزینید.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

جابری8 دی 1395

من مدارکم کامل نیست برای ویزا، تور بدون ویزا هم به اروپا دارید؟

پاسخ به جابری

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

سلام
جابری عزیز
شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان نمایندگی رسمی شرکت Celestyal یونان در ایران میباشد. این شرکت که یکی از شرکتهای کشتی کروز یونان میباشد صاحب کشتی Celestyal Nefel میباشد. هر ساله این کشتی که بصورت چارتر تورهای خود را برگزار میکند جهت 6 ماهه اول سال به اجاره یک شرکت ترکیه ای درمی آید که این امکان را به مسافران ترکیه ای و ایرانی میدهد تا بدون نیاز به اخذ ویزای شنگن به بیشتر جزایر یونان و شهر آتن سفر کنند.این تنها گزینه ایست که میتوان برای سفر به کشورهای شنگن بدون ویزا اقدام کرد.
جهت کسب اطلاعات تکمیلی به صفحه تور کشتی کروز Celestyal Nefeli که در منوی بالای صفحه قابل مشاهده است مراجعه فرمایید

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

نازنین عباسی7 دی 1395

سلام، برای 15 بهمن، کدوم کشور رو پیشنهاد میدید تو اروپا که زیاد هم سرد نباشه؟

پاسخ به نازنین عباسی

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

سلام
سرکار خانم عباسی
شهر بارسلون یکی از گذینه های مناسب برای شما خواهد بود که در ترکیب با شهر رم میتواند رضایت شما را جلب نماید

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

اسماعیلی5 دی 1395

لیدر تور ایتالیا اسپانیاتون عالی بودن، ازشون تشکر کنید، مسلط بودن و کاملا به محله ها آشنا بودن

پاسخ به اسماعیلی

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

خانم اسماعیلی عزیز
با سلا
بسیار خرسند هستیم که موفق به کسب رضایت شما شدیم. امیدوارم همواره بعنوان مشاور سفر در کنار شما باشم.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

علی30 آذر 1395

تور 9 شب اروپا مجموعه کاملی بود دستتون درد نکنه.

پاسخ به علی

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

جناب آقای علی زارعی
با سلام
مایه مباهات ماست که مجموعه شما در این سالها به این شرکت افتخار داده تا کارکنانش را به همراه خانواده هایشان به اقصی نقاط جهان بفرستد.
امیدواریم همواره در کنار شما باشیم.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

م. جمالی30 آذر 1395

فکر کنم دیگه کامل تر از این نمی شد همه اون چیزی که دنبالش بودم رو تجربه کردم دمتون گرم.

پاسخ به م. جمالی

کارشناس فروش آوای بورالان5 اردیبهشت 1396

سرکار خانم جمالی
با سلام
از این که به عضویت باشگاه مشتریان آوای بورالان درآمدید بسیار متشکریم. امیدواریم همواره در زیباترین لحظات زندگیتان در کنار شما باشیم و این مجموعه همچون خاطره ای بیاد ماندنی به برگی از دفتر خاطرات شما تبدیل شود

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان
نظرتان را در مورد این سفر با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021