وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رستوران آتشنشانی، بانکوک

رستوران آتشنشانی (Firehouse)، یک رستوران مشهور و محبوب در بین مسافران تور تایلند است و برگرهای پر گوشت و حجیم با مخلفات متنوع ارائه می‌دهد. برگرهای با کیفیت و غذاهای به سبک آمریکایی این رستوران، در مغازه‌ای بازسازی شده و شیک با اتاق‌های دارای تهویه مطبوع در خیابان سوخومویت شماره 11 ارائه می‌شود.

رستوران آتشنشانی، بانکوک

مسافران تور تایلند، رستوران Firehouse را به عنوان یکی از رستوران‌هایی که برخی از بهترین برگرهای بانکوک را ارائه می‌دهد می‌شناسند؛ اما منوی رستوران شامل دیگر غذاهای کلاسیک آمریکایی مانند هات داگ، ساندویچ‌های گریل شده، استیک گریل شده، تاکوی ماهی، سیب‌زمینی‌های پنیری و تند و بال کبابی نیز می‌شود. شما همچنین می‌توانید در منوی آتشنشان، نیز غذاهای خوشمزه‌ای پیدا کنید. این منوی جداگانه، از ایستگاه‌های آتش‌نشانی قدیمی و غذاهای محلیشان الهام گرفته و غذاهایی مانند سوپ صدف را ارائه می‌دهد.

برگرها با فاصله زیادی محبوب‌ترین انتخاب‌ها در منوی رستوران هستند. این برگرها به صورت دستی با گوشت تازه گاو پخته شده و با مخلفات و سس‌های متنوع شامل پیاز، آواکادو و 5 نوع پنیر سرو می‌شوند. برگر Caprese و برگر Champion Chili بهترین‌های منوی رستوران بوده و برای کسانی که اولین بار به این رستوران آمده‌اند، انتخاب‌هایی ایده‌آل هستند. عاشقان همبرگر باید برگرهای غول‌پیکر را امتحان کنند، اما مینی‌برگرها برای کسانی که اشتهای زیادی ندارند نیز در دسترس است.

این رستوران با وسایل قدیمی آتشنشانی شامل کلاه‌های قدیمی آتشنشان‌ها و دیوارهای آجری، تزئین شده است. این رستوران مجموعه‌ای متنوع و گسترده از نوشیدنی‌ها را نیز ارائه می‌کند. رستوران آتشنشانی هر روز بین ساعات 16.30 تا 20.30 ساعت شادی دارد و در این زمان فوق‌العاده شلوغ می‌شود.

آدرس
بانکوک، خیابان سوخومویت شماره 11، پلاک 33/26
ساعات بازدید
11.30 تا 24
تماس
26513643

دیدگاه های مرتبط با رستوران آتشنشانی، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021