کافه و گالری WTF، بانکوک

کافه و گالری WTF بعد از آن باز شد که 4 دوست حس کردند بانکوک مکانی برای خوردن و نوشیدن در فضایی هنری کم دارد. موفقیت این کافه مدیون اتمسفر آرامش‌بخشی است که آنها خلق کردند. همیشه همین طور بوده است، وقتی با کسانی که دوستشان دارید کار می‌کنید اتفاقات خوبی می‌افتد. کافه WTF غذاها و نوشیدنی‌های عالی بسیاری دارد؛ دو دلیل دیگر که باعث شدند این کافه به مکانی محبوب در میان مردم محلی و مسافران تور تایلند تبدیل شود. این کافه به فاصله یک پیاده‌روی کوتاه 5 دقیقه‌ای از ایستگاه Thong Lor قطار هوایی و در خیابان شماره 51 سوخومویت قرار گرفته است. این جا مکانی عالی برای خوردن و نوشیدن در محیطی بی‌ادعا و خودمانی است.

کافه و گالری WTF، بانکوک

در نگاه اول، کافه طبقه پایین یک کافه محلی اروپایی را به ذهن می‌آورد. در پشت نمای شیشه‌ای جلوی کافه نیم دوجین میزهای چوبی ساده قرار گرفته‌اند. دیوار با رنگ قرمز تند رنگ شده و کف بتون صیقلی است. مجموعه‌ای از نقاشی‌ها و صفحه‌های موسیقی در اطراف اتاق به نمایش گذاشته شده‌اند. اگر در تور تایلند زیاد به این کافه بیایید، صاحب کافه داستان هر کدام از آن‌ها را برایتان تعریف می‌کند. کافه همچنین زیرلیوانی‌هایی دارد که تمام معنی‌های WTF به جز واضح‌ترین معنیش رویشان نوشته شده‌اند. در دو طبقه بالا، گالری قرار دارد که محل نمایش آثار هنری غیر معمولی است که هر ماه عوض می‌شوند.

با این که تنها 5 دقیقه از ایستگاه Thong Lor قطار هوایی فاصله دارد، اما یک دنیا با سوخومویت شلوغ و پر هیاهو فرق دارد. حدود 100 متر داخل خیابان شماره 51 سوخومویت سمت چپ، کوچه حالتی روستایی دارد و چند چراغ کوچک شب‌ها راه را نمایان می‌کنند.

وبسایت
wtfbangkok.com

دیدگاه های مرتبط با کافه و گالری WTF، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021