کافه داستانهای شکلاتی، بانکوک

رفتن به The Chocolate Tales در تور بانکوک مانند ورود به اتاق پذیرایی یک نفر است. در واقع اگر پیشخوان نبود، شما احتمالا متوجه نمی‌شدید در یک کافه هستید. این کافه تنها یک تابلوی کوچک در بیرون دارد. تیم شیرینی‌پزی روی یک میز که با بسته‌های شکلات و پاستیل احاطه شده، سفارش‌های مشتریان را آماده می‌کنند. رایحه کیک‌های تازه پخته شده، از آشپزخانه‌ی باز بیرون آمده و فضای کافه را پر می‌کند. علاوه بر سرو انواع و اقسام کیک‌های لذیذ (با تمرکز بر شکلات)، همین اتمسفر دنج و خودمانی است که داستان‌های شکلاتی را این قدر خوب می‌کند.

کافه داستانهای شکلاتی، بانکوک

این کافه در انتهای کوچه‌ی کوچکی قرار گرفته که رهگذران زیادی را به خود نمی‌بیند. با این حال پیدا کردنش در تور تایلند برایتان راحت خواهد بود، چرا که تنها به اندازه چند دقیقه پیاده‌روی از ایستگاه Chong Nonsi قطار هوایی فاصله دارد. از خروجی 4 بیرون بیایید و به اولین فروشگاه 7-Eleven که رسیدید به راست بپیچید. کوچه‌ای که کافه در آن قرار دارد، تابلویی ندارد اما حدود 200 متر داخل خیابان، آن را سمت چپ‌تان پیدا خواهید کرد. بیرون کافه ساده است، پنجره‌های شیشه‌ای بزرگ دارد و بر روی یک تخته سیاه، خوراکی‌های مخصوص هر روز نوشته شده‌اند. دکوراسیون داخل کافه آش شله‌قلمکاری از انواع مختلف مبلمان است. قفسه‌های کمدها با خرت و پرت‌های مختلف پر شده‌اند و تعداد زیادی مبل راحت برای نشستن وجود دارد. دیوارهای سفید با نقاشی‌های بامزه کارتونی تزئین شده‌اند.

آشپزخانه باز است و شما می‌توانید فرآیند تهیه کیک را همزمان ببینید. یک چیز خانگی در مورد The Chocolate Tales وجود دارد، ولی کیفیت و مزه کیک‌ها فرای آن چیزی هستند که بتوان آنها را در یک کیک که در خانه پخته می‌شود پیدا کرد. وقتی در حال بررسی منو هستید یا به کیک‌های زیبای داخل یخچال شیشه‌ای خیره شده‌اید، سخت می‌توانید تصمیم بگیرید کدام را انتخاب کنید، مخصوصا اگر عادت داشته باشید تنها یک نوع کیک شکلاتی بخورید. در این کافه در تور تایلند فرصت می‌کنید کیک‌هایی مانند کیک شکلات سفید و کیکی با ترکیب شگفت‌آور کره بادام زمینی و شکلات را امتحان کنید. اگر تصمیم گرفتن برایتان خیلی سخت شد، می‌توانید یک کیک شکلاتی ساده با روکش شکلاتی را انتخاب کنید.

این بهشت شکلاتی در بخش نوشیدنی‌های منو نیز خود را نشان می‌دهد. هات چاکلت با شکلات بلژیکی و شیر خامه‌ای را از دست ندهید. غیر از نوشیدنی‌های شکلاتی تعداد زیادی انتخاب دیگر مانند لیموناد صورتی، اسموتی و انواع مختلف چای و قهوه هم در اختیار دارید.

دیدگاه های مرتبط با کافه داستانهای شکلاتی، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021