کافه و آشپزخانه 22، بانکوک

کافه و آشپزخانه 22 بانکوک، جایگزین رستوران فرانسوی D' Sens در طبقه بالایی هتل Dusit Thani در منطقه سیلوم شده است. بازگشایی این رستوران تغییری خوب برای یکی از بهترین هتل‌های پایتخت بوده است. منوی خلاقانه رستوران با غذاهایی که ترکیبی از مزه‌های منطقه اقیانوس آرام را دارند، به صورت غذاهای اصلی و خوراکی‌های لقمه‌ای در کافه عرضه می‌شوند. طبقه بیست و دوم هتل به کلی تغییر شکل داده شده و دکور قدیمی و موقر قبلی با مبلمانی روشن و راحت جایگزین شده است. فضا حس و حالی آرامش‌بخش و تازه پیدا کرده است. در این رستوران مسافران تور تایلند می‌توانند از غذاهای دریایی منطقه اقیانوس آرام از پرو و مکزیک گرفته تا ژاپن و هاوایی را مزه کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت 22، منظره فوق‌العاده جذاب رو به پارک سرسبز لومپینی و منطقه تجاری بانکوک، نمایان از پنجره‌های سقف تا کف رستوران است.

کافه و آشپزخانه 22، بانکوک

در آشپزخانه، سرآشپز اهل هاوایی Nikolas Ramirez مشغول کار است. او در پایان سال 2014 وقتی که در سانتا باربا اسم و رسمی برای خود کسب کرده بود به بانکوک آمد. اشتیاق او برای درست کردن مزه‌های ترکیبی و خلاقانه را می‌توان در ترکیب‌های خاص ادویه‌ها و بافت‌های تک تک غذاهایش دید. یکی از آن‌ها تورتیلای کیمچی (260 بات) است. برای آن دست از مسافران تور تایلند که غذاهای پرویی برایشان تازگی دارد، خوردن غذا در آشپزخانه 22 یک شروع خوب خواهد بود. ماهی خاردار پرویی (540 بات) به جای حرارت با اسیدیته یک سس خاص طبخ می‌شود و همراه با یک سس شیری و کالاماری ترد سرو می‌شود. این ترکیب پیچیده‌ی مزه‌ها را می‌توانید در پائیای پرویی نیز شاهد باشید. پیش رویتان غذایی دارید که اسپانیایی به نظر می‌آید، مزه غذاهای هندی را می‌دهد و در عین حال در آمریکای جنوبی ریشه دارد.

دسرها در آشپزخانه 22، عناصر طمع‌دار منوی اصلی را همچنان حفظ کرده‌اند. برای مثال موس شکلات (250 بات) با ادویه‌های تایلندی و لوبیای زرد همراه است، در حالی که شیرینی چیزکیک توت فرنگی با کنجد سیاه مزه دیگری پیدا کرده است. شما در تور تایلند خود می‌توانید رستوران 22 را در طبقه 22 هتل Dusit Thani در جاده سیلوم پیدا کنید. این هتل درست بیرون ایستگاه سیلوم مترو و به فاصله 5 دقیقه پیاده‌روی از Sala Daeng قرار دارد.

وبسایت
www.dusit.com/dusitthani/bangkok/dining/22-kitchen-bar

دیدگاه های مرتبط با کافه و آشپزخانه 22، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021