وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

کاروانسرای غواص کرابی (تایلند)

خانه استیک کاروانسرای غواص (Diver's Inn Steakhouse)، یکی از مشهورترین رستوران‌های آونانگ در بین مسافران تور کرابی است. این رستوران که در سال 2000 توسط Jürgen Weber و Jeab Saenubon افتتاح شد، اولین رستوران آلمانی در آئونانگ بود؛ یک مکان ساده و کوچک با 10 میز و تنها 4 کارمند. در طول سال‌ها، کیفیت غذاها و خدماتش برای رستوران محبوبیت به وجود آوردند و حالا 22 میز و 9 کارمند دارد. سرآشپز رستوران قبل از آمدن به کاروانسرای غواص، در آشپزخانه‌های هتل‌های بسیاری آموزش دیده است. چه غذاهای بین‌المللی باشد، چه غذاهای تایلندی، او تقریبا می‌تواند هر غذایی را تهیه کند.

کاروانسرای غواص کرابی (تایلند)

این رستوران در جاده جنوبی آئونانگ به سمت شهر کرابی و در حدود 500 متری ساحل قرار گرفته است. این خانه استیک، ظاهری ساده اما شیک و تمیز دارد؛ دیوارهای سفید آن با سنگ‌های گچی تزئین شده و تیرچه‌های چوبی، سقف رستوران را پر کرده‌اند. رومیزی‌های سفید و قرمز میزهای چوبی، حال و هوایی کلاسیک به رستوران داده‌اند. چند میز بیرون رستوران تا حدودی پشت گلدان‌های درختچه‌های گرمسیری پنهان شده‌اند و یک فضای نیمه‌خصوصی برای مسافران تور تایلند در برابر رهگذران ایجاد می‌کنند. جو رستوران آرامش‌بخش بوده و کارکنان رستوران خدمات خوبی را ارائه می‌کنند. مدیر رستوران بیشتر مواقع در رستوران حضور دارد و همیشه برای گفتگو یا دادن پیشنهاد برای غذاهای عالی در دسترس است.

منوی 44 صفحه‌ای رستوران به چهار زبان نوشته شده و شامل تصاویر بسیاری است؛ بنابراین احتمالا ایرادگیرترین مسافران تور تایلند هم در اینجا غذایی متناسب با ذائقه‌شان پیدا خواهند کرد. تمام استیک‌های رستوران بالاترین کیفیت ممکن را دارند و از استرالیا وارد می‌شوند. این استیک‌ها (200 گرم) همراه با گزینه‌های مختلف از سس‌ها (کره سیر، خامه فلفلی، خامه قارچ)، با انتخابی از غذاهای جانبی (شامل سیب‌زمینی سرخ‌شده، پوره سیب‌زمینی، سیب‌زمینی کبابی و نودل) و یک بوفه سالاد با قیمت 750 بات ارائه می‌شوند. استیک 300 گرمی 1050 بات قیمت دارد.

غیر از استیک‌ها این رستوران گستره متنوعی از غذاهای تایلندی و اروپایی را به مسافران تور کرابی ارائه می‌دهد. از آن جمله می‌توان به شنسل با سس قارچ (320 بات)، سوپ گویاش (140 بات)، اسپاگتی بولونیزی (180 بات)، توم یام با میگو (180 بات)، پد تای با مرغ (125 بات) و سینه اردک با سس پرتقال (495 بات) اشاره کرد. توجه کنید که منوی بچه‌ها هم در این رستوران وجود دارد.

وبسایت
krabi-divers-inn.com

دیدگاه های مرتبط با کاروانسرای غواص کرابی (تایلند)

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021