وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

واکینگ استریت آونانگ کرابی (تایلند)

واکینگ استریت آونانگ کرابی، یک کوچه L شکل و در قسمت‌هایی سرپوشیده، در بخش جنوبی جاده ساحلی آونانگ است. نام واکینگ استریت شاید کمی گمراه‌کننده باشد، چرا که در تایلند این عنوان معمولا به نمایشگاه‌های هفتگی بازار شکل، مانند واکینگ استریت شهر کرابی در خیابان شماره ۸ مهاراجه یا واکینگ استریت پوکت در جاده تالانگ شهر قدیمی پوکت اطلاق می‌شود.

واکینگ استریت آونانگ کرابی (تایلند)

این بازار که در سال ۲۰۰۷ افتتاح شده، یک مجموعه فروشگاهی جمع و جور و دائمی با حال و هوایی مانند بازارهای خیابانی است. شما در تور کرابی در اینجا می‌توانید یک گالری هنری، یک خیاطی، یک بستنی‌فروشی، یک عینک‌سازی، دو کافه، یک بانک، یک مهمانخانه و چهار رستوران که غذاهای تایلندی، مکزیکی و بین‌المللی را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهند را پیدا کنید.

واکینگ استریت آئو نانگ سه ورودی دارد: یکی از ورودی‌ها در جاده ساحلی در کنار شعبه بانک TMB و فروشگاه کوچک Häagen-Dazs قرار گرفته است. در جاده آو نانگ دو ورودی به ترتیب در کنار کافه Sitti و نزدیک به Top Charoen Optical قرار دارند. بخش بازار شکل این واکینگ استریت، از ورودی آخر قابل دسترس است. در اینجا چند مغازه و غرفه کوچک، گستره متنوعی از سوغات‌ها مانند مجسمه‌ها و تصاویر بودا، پارچه‌های سنتی تایلندی، جاشمعی، قاب، حشرات و عنکبوت‌های خشک‌شده، پوشاک (تیشرت، لباس شنا و لباس ساحلی) را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهند. این بازار بخش سرپوشیده واکینگ استریت است. دیگر فروشگاه‌های این مجموعه شامل خیاطی Fashion Way و گالری هنری یک هنرمند با استعداد تایلندی می‌شوند که نقاشی‌های روغنی بر روی بوم با سبک‌های مختلفی مانند تصاویر بودا، پاپ آرت، کمیک و پرتره‌های فوتبالیست‌ها و خواننده‌ها و بازیگران مشهور را خلق می‌کند.

واکینگ استریت آونانگ همچنین از نظر غذا و نوشیدنی مکانی پر بار است. فروشگاه Häagen-Dazs در جاده ساحلی، همین حالا هم بین مسافران تور کرابی برای کیفیت محصولاتش معروف است. رستوران Crazy Gringos، یک رستوران شیک و در عین حال مقرون‌به‌صرفه، با غذاهای آمریکایی مکزیکی است. رستوران مدرن و بین‌المللی Blue Orchid، غذاهای مکزیکی، تایلندی و همچنین پیتزا، کباب و برگر ارائه می‌دهد. Take Away یک فروشگاه کوچک است که بستنی‌های دست‌ساز می‌فروشد. کافه Sitti موقعیتی عالی برای تماشای مردم ایجاد کرده و غذاهای محبوب تایلندی و بین‌المللی را عرضه می‌کند. کافه Boogie که دکوری قدیمی و مرتبط به دهه ۷۰ دارد نیز مکانی جذاب است. در اینجا شما می‌توانید علاوه بر یک نوشیدنی، از موسیقی زنده یک گروه عالی لذت ببرید. این گروه کارهای مشهور پانک، راک، لاتین و رگه دهه ۷۰ و ۸۰ را اجرا می‌کنند.

دیدگاه های مرتبط با واکینگ استریت آونانگ کرابی (تایلند)

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021