وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

هتل پیادا رزیدنس پاتایا (تایلند)

هتل پیادا رزیدنس پاتایا (Piyada Residence Pattaya) در جنوب پاتایا قرار گرفته و به اندازه یک پیاده‌روی 10 دقیقه‌ای از بندرگاه جومتین، واکینگ استریت مشهور و اسکله بالی های فاصله دارد. امکانات لازم برای گذراندن یک تور پاتایا عالی در این هتل 3 ستاره وجود دارد. امکان اقامت‌های طولانی چند ماهه نیز در هتل پیادا رزیدنس با قیمت‌های مناسب ممکن است. این هتل به مسافران تور تایلند اینترنت بی‌سیم رایگان ارائه می‌دهد. استخر روباز هتل روی سقف قرار دارد.

هتل پیادا رزیدنس پاتایا (تایلند)

ویژگی ها و امکانات هتل پیادا رزیدنس پاتایا

هتل پیادا رزیدنس پاتایا یک رستوران دارد که غذاهای محلی را ارائه می‌دهد. اینترنت بی‌سیم در فضاهای عمومی هتل به رایگان در اختیار مسافران تور پاتایا قرار داده شده است. یک استخر روباز، یک تراس روی پشت بام و راهنمایی برای خرید بلیت و تورهای گردشگری از دیگر خدمات هتل پیادا رزیدنس پاتایا برای مهمانانش است. استفاده از پارکینگ هتل برای مهمانان هزینه‌ای نخواهد داشت.

Piyada Residence Pattaya

اتاق های هتل پیادا رزیدنس پاتایا

هتل پیادا رزیدنس پاتایا 75 اتاق با تهویه مطبوع، مینی‌بار، گاوصندوق، بالکن اختصاصی و تلویزیون‌های ماهواره‌ای دارد. مسافران تور پاتایا می‌توانند با استفاده از اینترنت رایگان اتاق‌ها به شبکه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشند. در اتاق‌ها مواد شوینده رایگان و بطری آب هم قرار داده شده است. نظافت اتاق‌ها به صورت روزانه ارائه می‌شود.

وبسایت
piyadapattaya.com
امکانات هتل
 1. 75 اتاق
 2. رستوران
 3. تراس روی پشت بام
 4. صندلی کنار استخر
 5. خشکشویی
 6. اطلاعات تور و بلیت
امکانات اتاق
 1. بالکن اختصاصی
 2. مینی‌بار
 3. تلویزیون
 4. شبکه‌های ماهواره‌ای
 5. یخچال
 6. گاوصندوق
 7. مواد شوینده رایگان
 8. میز
 9. تهویه مطبوع
 10. اتاق‌های متصل در صورت درخواست
امکانات ورزشی و تفریحی
 1. استخر روباز

دیدگاه های مرتبط با هتل پیادا رزیدنس پاتایا (تایلند)

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021