وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

هالیدی این اکسپرس بانکوک سوخومویت 11

هتل هالیدی این اکسپرس بانکوک سوخومویت 11 (Holiday Inn Express Bangkok Sukhumvit 11) در قلب مرکز شهر بانکوک در منطقه سوخومویت قرار گرفته است. خیابان مشهور سوخومویت شماره 11 با گزینه‌های بی‌پایانی از فروشگاه‌ها، رستوران‌ها (با تعداد زیادی غذاخوری حلال) و زندگی شبانه‌ای پر هیجان احاطه شده است. این هتل به اندازه یک پیاده‌روی 5 دقیقه‌ای از ایستگاه نانا قطار هوایی فاصله دارد و به مال‌هایی مانند ترمینال 21، امپوریوم و Emquartier بسیار نزدیک است. قطار هوایی شما را به راحتی و به سرعت به دیگر جاذبه‌های شهر مانند بازار ایندرا، زیارتگاه اراوان، جاده خائوسان و بازار آخر هفته چاتوچاک می‌رساند.

هالیدی این اکسپرس بانکوک سوخومویت 11

ویژگی ها و امکانات هتل هالیدی این اکسپرس بانکوک سوخومویت 11

هتل هالیدی این اکسپرس بانکوک سوخومویت 11 یک رستوران دارد و مسافران تور بانکوک می‌توانند از نوشیدنی مورد نظر خود در محل فروش نوشیدنی هتل لذت ببرند. صبحانه رایگان هر روز به مسافران تور تایلند ارائه می‌شود. مرکز کامپیوتر در هتل وجود دارد و وای‌فای به صورت رایگان در فضاهای عمومی هتل در دسترس است. هتل هالیدی این اکسپرس بانکوک سوخومویت 11، همچنین یک مرکز بدنسازی 24 ساعته و امکانات لباسشویی دارد. سیگار کشیدن در این هتل ممنوع است.

Holiday Inn Express Bangkok Sukhumvit 11

اتاق های هتل هالیدی این اکسپرس سوخومویت 11 بانکوک

161 اتاق هتل هالیدی این اکسپرس بانکوک سوخومویت 11، امکانات مختلفی مانند تهویه مطبوع، محل اتصال آیپاد و گاوصندوق دارند. تلویزیون‌های ال‌ای‌دی 40 اینچی، شبکه‌های کابلی را نمایش می‌دهند. یخچال و دستگاه‌های قهوه‌ساز و چای‌ساز هم در اتاق‌ها قرار داده شده‌اند. سرویس‌های بهداشتی، دوش، دمپایی و مواد شوینده دارند. مسافران تور تایلند می‌توانند با استفاده از اینترنت بی‌سیم اتاق‌ها به راحتی به شبکه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشند. از دیگر امکانات اتاق‌ها برای مسافران تور بانکوک می‌توان به میز، تلفن، بطری‌های آب و پرده‌های خاموشی اشاره کرد. نظافت اتاق‌ها به صورت روزانه ارائه می‌شود. اگر نیاز داشتید می‌توانید درخواست سشوار بدهید.

Holiday Inn Express Bangkok Sukhumvit 11

وبسایت
ihg.com/holidayinnexpress/hotels/us/en/bangkok/bkkex/hoteldetail
امکانات هتل
 1. 161 اتاق
 2. بوفه صبحانه رایگان
 3. رستوران
 4. نوشیدنی‌فروشی
 5. اتاق کنفرانس
 6. لباسشویی سلف‌سرویس
 7. پیشخوان 24 ساعته
 8. کامپیوتر برای استفاده مهمانان
 9. آسانسور
 10. سیگار کشیدن ممنوع
امکانات اتاق
 1. iPod dock
 2. تلویزیون ال‌ای‌دی
 3. شبکه‌های کابلی
 4. یخچال
 5. قهوه‌ساز
 6. دوش
 7. سشوار در صورت درخواست
 8. گاوصندوق
 9. دمپایی
 10. مواد شوینده رایگان
 11. تلفن
 12. میز
 13. تهویه مطبوع
 14. سرویس بهداشتی
امکانات ورزشی و تفریحی
 1. مرکز بدنسازی 24 ساعته

دیدگاه های مرتبط با هالیدی این اکسپرس بانکوک سوخومویت 11

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021