هارد راک کافه، بانکوک

هارد راک کافه بانکوک (Hard Rock Cafe)، همان اوقات مفرح، کارکنان خودمانی و برگرهای پر و پیمانی را دارد که تمام شعبه‌های این رستوران زنجیره‌ای فوق‌العاده محبوب به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. این رستوران مکانی عالی برای خوردن یک وعده غذای عالی بعد از یک روز گشت و گذار در شهر و بازدید از جاذبه‌های بانکوک است. و وقتی شب فرا می‌رسد یکی از مشهورترین رستوران‌های بانکوک با موسیقی زنده به یک مکان سرزنده تبدیل می‌شود. این رستوران در میدان سیام قرار گرفته است و تنها چند قدم با ایستگاه سیام قطار هوایی و مال‌های MBK، سیام پاراگون و Siam Discovery فاصله دارد؛ جایی که رستوران می‌تواند مشتریان هدفش از توریست‌های تور بانکوک گرفته تا خارجی‌های مقیم تایلند را به خود جذب کند.

هارد راک کافه، بانکوک

اگر تا به حال در تور تایلند به هارد راک کافه رفته باشید، در شعبه بانکوکش غافلگیری در انتظارتان نخواهد بود. آنها خیلی دقیق به همان فرمول امتحان‌پس‌داده موسیقی راک در پس‌زمینه، وسایل مربوط به موسیقی و هالیوود روی دیوارها و منوی الهام گرفته از غذاهای آمریکایی مکزیکی (Tex-Mex) چسبیده‌اند و از هر کسی که در مورد غذاهای تایلندی دودل است یا زیادی پد تای خورده یک پذیرایی جانانه می‌کنند. همانطور که از یک رستوران آمریکایی می‌توان انتظار داشت، در این جا هم حجم غذاها بسیار زیاد است و مخصوصا دنده دودی کبابی که به حالت خنده‌داری مانند کارتون غارنشین‌ها از بشقاب بیرون زده است. اصلی‌ترین غذایی که در تور بانکوک در این رستوران باید امتحان کنید، همبرگرهای هارد راک است. این برگرهای افسانه‌ای 600 بات قیمت دارند اما آن قدر بزرگند که برای تمام کردنشان باید مدال بگیرید. چند گزینه محدود از غذاهای تایلندی نیز وجود دارد ولی قیمت‌های آن غذاها 3 یا 4 برابر گران‌تر از دیگر رستوران‌های شهر است.

این رستوران سه طبقه دارد و ورودی آن رو به صحنه‌ای قرار گرفته که بیشتر شب‌های هفته، از ساعت 21.30 به بعد، شاهد اجرای هنرمندان مختلف است. هنرمندان آهنگ‌های مشهور و قدیمی را بازخوانی می‌کنند و جمعیت حاضر در رستوران را به هیجان می‌آورند. فضای داخلی رستوران در نیمه‌های سال 2012 بازسازی شد و رنگ‌های قرمز و سیاه خفه، به محیط حسی صنعتی داده‌اند. اما صفحه‌های موسیقی، سازهای مشهور و تصاویر امضا شده همچنان باقی هستند، بالاخره هر چه باشد بدون این‌ها این رستوران هارد راک کافه نخواهد بود.

فروشگاه هارد راک که درست به رستوران چسبیده، تیشرت‌ها، پیراهن‌ها و کالاهایی را می‌فروشد که لوگوی معروف این برند روی آنها نقش بسته است. باور کنید برگشتن از تور تایلند بدون یکی از این تیشرت‌ها، بی‌انصافی در حق خودتان خواهد بود. برای هماهنگی بیشتر با زمانبندی توریست‌های تور بانکوک، رستوران و فروشگاه تا نیمه‌های شب (تا 1 شب در آخر هفته‌ها)، یعنی ساعت‌ها بعد از زمانی که بقیه رستوران‌ها بسته‌اند باز هستند. رستوران هارد راک توازنی عالی بین کیفیت بالای غذاها و محیطی دوستانه و باحال ایجاد کرده است؛ جایی که برای رفتن همراه با خانواده و دوستان عالی است. کارکنان رستوران به سختی کار می‌کنند تا شما اوقاتی خوش داشته باشید. به خوبی انگلیسی صحبت می‌کنند و با این که سبک آمریکایی رستوران، بدون شک ساختگی است اما با این حال طراحی شده تا شما را سرگرم کند.

وبسایت
www.hardrock.com/cafes/bangkok

دیدگاه های مرتبط با هارد راک کافه، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021