فود کورت ترمینال 21، بانکوک

در آن طرف پل گلدن گیت، درست بالای درویش‌های چرخان استانبول، مجموعه‌ای از خوشمزه‌ترین غذاهای شهر و مطمئنا یکی از تمیزترین فود کورت‌های بانکوک را پیدا خواهید کرد. این فود کورت در طبقه پنجم مال ترمینال 21 که هر طبقه‌اش حال و هوای یک شهر را دارد قرار گرفته است. در تور تایلند در این فود کورت فرصت دارید غذاهای تایلندی، چینی، هندی و غربی را مزه کنید. این فود کورت Pier 21 نام دارد و به سبک اسکله ماهیگیران سان فرانسیسکو طراحی شده است. همه چیز روشن است و تعداد زیادی درخت و گیاه مصنوعی در اطراف، محیطی دلپذیر ایجاد کرده‌اند.

فود کورت ترمینال 21، بانکوک

فود کورت ترمینال 21 یکی از بزرگترین فود کورت‌های شهر است. این فود کورت آن قدر تنوع دارد که می‌تواند همه اعضای خانواده را خوشحال کند. با رفتن به این فود کورت در تور تایلند می‌توانید غذاهای محبوب تایلندی مانند پد تای و مرغ آب‌پز با برنج را امتحان کنید. البته گزینه‌های دیگری مانند اردک سرخ شده به سبک چینی، کباب‌های تنوری هندی، سوکی‌یاکی‌های ژاپنی، مرغ سرخ شده و سیب‌زمینی سرخ شده نیز دارید. گزینه‌های عالی بسیاری نیز برای گیاه‌خواران وجود دارد. دکه‌هایی وجود دارند که این غذاها را به صورت پخته شده، در ظرف‌های بزرگ فلزی گرم نگه می‌دارند.

اگر در تور تایلند از فود کورت اسکله 21 بازدید می‌کنید، مانگو با برنج چسبناک را برای دسر حتما امتحان کنید. مانگوی طلایی رسیده، در کنار یک مقدار برنج شیری چسبناک قرار داده شده که رویش با خامه نارگیل تزئین شده است، دانه‌های کنجد نیز روی این مجموعه لذیذ ریخته شده‌اند؛ تازه، سالم و ارزان، نمونه‌ای عالی که جوهره اصلی فود کورت‌ها را نشان می‌دهد. قبل از این که غذا سفارش دهید باید یک کارت مخصوص بخرید. از این کارت برای پرداخت پول غذاهایتان استفاده می‌کنید. هر مبلغی که در کارت بماند را می‌توانید در هنگام خروج پس بگیرید.

از زمان بازگشاییش در سال 2011، فود کورت ترمینال 21 توسط گروه‌های متفاوت مشتریان مورد استقبال قرار گرفته است. همه نوع قشری، از کارمندان اداره‌ها که برای ناهار بیرون آمده‌اند گرفته تا نوجوان‌هایی که با هر لقمه یک سلفی می‌گیرند و هر گروهی در این بین و به طور مشخص توریست‌های تور تایلند را می‌توانید در این فود کورت ببینید. تا حدودی واضح است که چرا ترمینال 21 این قدر بین مسافران تور بانکوک محبوب است؛ چرا که منوها انگلیسی هستند و تلویزیون Discovery Channel را نشان می‌دهد. و مهمتر از همه غذای تمیز، ارزان و خوشمزه تایلندی با گزینه‌های کافی برای خوشحال نگه داشتن تمامی اعضای خانواده وجود دارد.

دیدگاه های مرتبط با فود کورت ترمینال 21، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021