ساحل لائم کا پوکت

ساحل لائم کا (Laem Ka Beach) به چندین دلیل منحصربه‌فرد است؛ اول این که این تنها ساحل رو به شرق در جنوب پوکت است که مکان خوبی برای شنا به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. دوم این که این ساحل یک تجربه کامل از تایلند را برای مسافران تور پوکت فراهم می‌کند. این ساحل ۱۵۰ متری احاطه شده با تخته‌سنگ‌های بزرگ، مکانی ایده‌آل برای پیک‌نیک نیمه‌ی روز در محیط پر از سایه و خنک آن است. برای بسیاری از مردم محلی این ساحل فرصتی برای گذراندن بعدازظهرهای یکشنبه ایجاد می‌کند؛ جایی که بچه‌ها می‌توانند در آب‌های آبی و امن ساحل در فاصله چند متری از آن آب‌تنی کنند.

ساحل لائم کا پوکت

مناظر جزیره‌های بون، Koh Lone و جزیره مرجانی و دیگر جزیره‌های اطراف، شگفت‌انگیز هستند. تابش نور بعدازظهرها روی آب دریا، آبی پر رنگی ایجاد می‌کند که در کنار سبزی درختان استوایی جلوه‌ای بی‌نظیر پیدا می‌کند. برای رفتن به ساحل لائم کا در تور پوکت باید به ساحل راوای در جنوب جزیره بروید. روبه‌روی دروازه‌های معبد در جاده اصلی، یک فروشگاه 7-Eleven در کنار یک جاده کوچک که به سمت شرق می‌رود می‌بینید. آن جاده را مستقیم ادامه دهید، از ایست‌بازرسی عبور کنید و یک کیلومتر دیگر در میان مزرعه نارگیل رانندگی کنید. جاده سمت راست را دنبال کرده تا به پارکینگ ساحل لائم کا برسید.

فروشندگان دوره‌گرد گاه‌به‌گاه به ساحل می‌آیند و خوراکی‌های خود را به مسافران تور تایلند می‌فروشند، اما برای این که در مورد غذایتان مطمئن باشید بهترین گزینه خرید از فروشگاه 7-Eleven در جاده اصلی یا یکی از فروشندگان جوجه‌کباب در ورودی مزرعه نارگیل است. بخش جنوبی ساحل صخره‌ای است اما در زمان مد کامل برای شنا و غواصی سطحی محلی عالی است. بخش میانی ساحل با تعداد زیادی تخته‌سنگ‌های بزرگ گرانیتی پر شده است و محل زندگی تعداد زیادی از گونه‌های خرچنگ است. بخش شمالی ساحل صخره‌های کمتری دارد و مکانی محبوب در بین مسافران تور پوکت برای آب‌بازی و شنا است. با وجود آب‌های امن و سایه درختان، ساحل لائم کا ساحلی مناسب برای بچه‌های کوچک است. هتل‌های نسبتا گران و سطح بالا در اطراف ساحل شامل Serenity Resort & Residences Phuket و Mangosteen Resort & Ayurveda Spa و The Nai Harn هستند. ساحل راوای و ساحل همسایه نای هارن، تعداد زیادی هتل و مهمان‌خانه ارزان و رده متوسط برای انتخاب کردن دارند.

دیدگاه های مرتبط با ساحل لائم کا پوکت

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021