رستوران La Table De Tee، بانکوک

رفتن به رستوران La Table De Tee در تور بانکوک یک تجربه عالی برایتان خواهد بود. جایی که می‌توانید از غذاهای لذیذ فرانسوی در محیطی خودمانی و رمانتیک لذت ببرید. چیزی که آن را از بقیه رستوران‌ها جدا می‌کند منوی 5 تکه‌ای آن است که تنها 1150 بات قیمت دارد. می‌توانید در تور تایلند، بانکوک را زیر و رو کنید اما با کیفیت، ارزش در برابر قیمت و اتمسفر رستوران La Table De Tee، جایی را پیدا نخواهید کرد. این رستوران کوچک در انتهای یکی از کوچه‌های Soi Sala Daeng و تنها چند دقیقه فاصله از ایستگاه‌های قطار هوایی و مترو در جاده سیلوم قرار دارد. محیط بیرونی رستوران همان شکلی است که این منطقه باید باشد، شلوغ و به هم ریخته، اما به محض این که پایتان را داخل رستوران می‌گذارید تمام آن هیاهوی بیرون را فراموش می‌کنید.

رستوران La Table De Tee، بانکوک

رستوران La Table De Tee از سه شنبه تا یکشنبه از ساعت 18.30 تا 22.30 باز است. این رستوران تنها امکان پذیرایی از 20 مهمان را دارد و محبوبیتش همچنان در بین مسافران تور تایلند در حال زیاد شدن است، بنابراین از قبل میز خود را رزرو کنید. جاهای خالی شنبه شب‌ها، از یک هفته قبل پر می‌شوند. دکور داخل ساده اما شیک است. دیوارهای آبی رنگ با تصاویری جذاب از بانکوک از نقطه نظری متفاوت تزئین شده‌اند. یکی از ویژگی‌های جالب رستوران این است که می‌توانید در مسیر رفتن به طبقه بالا، نیم نگاهی به آشپزخانه بیاندازید و تی و همکارانش را ببینید که مشغول کار هستند. یکی از دلایلی که باعث می‌شود این رستوران بتواند قیمت‌هایش را این قدر پایین نگه دارد این است که آن‌ها منویی از پیش تعیین شده دارند و مواد اولیه را از منابع محلی تامین می‌کنند. از میان 5 غذا دو تای آنها مشخص هستند اما شما می‌توانید برای 3 غذای بعدی از میان دو گزینه یکی را انتخاب کنید. وعده‌ها کوچک هستند ولی با خوردن تمام آن‌ها مطمئنا سیر خواهید شد.

رستوران با نام سرآشپز رستوران Tee نامگذاری شده است. این سرآشپز جوان تایلندی در لندن آموزش دیده است اما می‌خواسته بهترین‌های محل تولدش را با آن چیزی که در خارج یاد گرفته ترکیب کند. در مزه غذاها ردپای آشپزی تایلندی را می‌بینید، ولی در مجموع منو حسی فرانسوی دارد. رفتن به یکی از جذاب‌ترین رستوران‌های بانکوک در تور تایلند و لذت بردن از غذاهای لوکس و خوش‌طعم با قیمت 1000 بات کافی است که هر کسی را وسوسه کند.

وبسایت
latabledetee.com

دیدگاه های مرتبط با رستوران La Table De Tee، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021