رستوران برنج و جوجه کوتا، پوکت

رستورانی را تصور کنید که تقریبا همه مشتریان آن در حال خوردن نسخه‌های مختلف از یک غذا هستند؛ این اتفاقی است که هر روز در رستوران برنج و مرغ کوتا پوکت (Kota Chicken and Rice) می‌افتد. با وجود چراغ‌های فلورسنتی که حتی وقتی بیرون آفتاب در حال تابیدن است روشن هستند، پنکه‌های سقفی که به اندازه پروانه هواپیما هستند و رومیزی‌های قرمز و سفید با آرم کوکاکولا، سخت است بتوان تصور کرد که این جا یکی از موفق‌ترین غذاخوری‌های شهر پوکت در 50 سال گذشته بوده است. رستوران برنج و جوجه کوتا از سال 1962 تا حالا توسط خانواده Jiraamornrat اداره می‌شده است و بین مردم محلی یک افسانه است و بین مسافران تور تایلند طرفداران بسیاری دارد.

رستوران برنج و جوجه کوتا، پوکت

غذای مشهور و عالی این رستوران، تکه‌های مرغ ترد همراه با برنج خوش‌رایحه پخته شده در آب گوشتی غلیظ است که با سسی منحصربه‌فرد از سیر، زنجبیل، فلفل تند و سویا و همراه با گشنیز، تکه‌های خیار، پیازچه و یک کاسه خورش خیلی تند مرغ سرو می‌شود. روی دیوار رستوران می‌توانید تابلوی "غذای تمیز مزه خوبی دارد" را ببینید. این یعنی سازمان بهداشت تایلند این رستوران را بررسی کرده و بر طبق قوانین و مقرراتش آن را پذیرفته است. در تور تایلند در زمان خوردن غذا در رستوران‌های رده متوسط به دنبال این تابلوی سبز و آبی بگردید.

خدمات رستوران موثر و مناسب است و خود خانم Jiraamornrat در بین میزها می‌چرخد تا مطمئن شود همه غذایشان را دریافت کرده‌اند و از آن راضی هستند. جالب این جا است که بسیاری از مسافران تور پوکت وقتی از کنار رستوران رد می‌شوند، تصمیم می‌گیرند به داخل بیایند و ناهارشان را در اینجا بخورند. بیشتر رستوران‌های ارائه‌کننده برنج و جوجه، تا وقتی که غذای آن روزشان تمام شود به کار ادامه می‌دهند، در نتیجه انتظار نداشته باشید در تور تایلند برای شام بتوانید این غذا را بخورید.

جوجه و برنج تایلندی، غذایی ساده، خوشمزه و مقوی است و اگر در شهر پوکت بودید، بهترین مکان برای خوردن آن رستوران کوتا است.

دیدگاه های مرتبط با رستوران برنج و جوجه کوتا، پوکت

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021