رستوران ژاپنی موریموتو، بانکوک

رستوران Morimoto یک رستوران نوآورانه ژاپنی در بانکوک است که سوشی، استیک گوشت گاو، ماهی تازه و چندین نسخه غافلگیرکننده از غذاهای نقاط مختلف دنیا با مواد اولیه ژاپنی را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. اگر در تور بانکوک خود اولین بار است که به Morimoto می‌روید، خود را برای کلی غافل‌گیری آماده کنید.

رستوران ژاپنی موریموتو، بانکوک

این رستوران توسط سرآشپز ژاپنی معروف Masahura Morimoto تاسیس شده است. او یکی از داوران برنامه محبوب Iron Chef است و Morimoto یکی از 10 رستوران او در سطح جهان است. او به این معروف است که غذاهای ژاپنی مدرن خلق می‌کند؛ غذاهایی که شما نباید در تور تایلند در بانکوک، امتحان کردن مزه آنها را از دست بدهید. فضای داخلی رستوران Morimoto وسیع است و با دیوارهای کوتاه به چندین بخش تقسیم شده است. میزهای کوچک دو نفره دارد و پیشخوان سوشی در امتداد آشپزخانه باز آن قرار گرفته است. استفاده از چوب و سنگ در طراحی، به خوبی انجام شده است اما کاری نکرده است که توجه از روی غذا برداشته شود. آهنگ‌های ریتم‌دار از موسیقی سول گرفته تا هاوس، حال و هوای رستوران را خیلی نشاط آور کرده‌اند.

راه‌های مختلفی برای لذت بردن از غذاهای Morimoto وجود دارد. در تور تایلند برای ناهار به این رستوران بیایید و یکی از منوهای از پیش تعیین‌شده با قیمت عالی را تجربه کنید. با هزینه‌ای که بیشتر از غذا خوردن در هتل‌تان نخواهد بود، فرصت می‌کنید در تور بانکوک از غذاهای لذیذ و منحصربه‌فرد Morimoto لذت ببرید. با 595 بات می‌توانید از میان 5 غذای اصلی انتخاب داشته باشید که همراه با سوپ، یک بشقاب کوچک از ساشیمی و ترشی خواهد بود. این منو هر روز از ساعت 11.30 تا 14.30 در دسترس است. گزینه‌هایتان برای غذای اصلی برگرهای مشهور Morimoto، نودل و مرغ تری‌یاکی خواهد بود. حجم غذا زیاد و کیفیتشان فوق‌العاده بالا است.

اگر می‌خواهید از منوی گزینه‌ای سفارش دهید توصیه می‌کنیم از پیشخدمت بخواهید چند غذا را به شما پیشنهاد دهد؛ چرا که با این که منوی رستوران غذاهای سنتی ژاپنی دارد اما چندین غذای جدید و خلاقانه غیر معمولی هم در منو وجود دارد. این رستوران آن قدر به محصولات ژاپنی متعهد است که مواد اولیه تازه، هر روز از بازار ماهی فروشان توکیو با پرواز به بانکوک آورده می‌شوند. برای داشتن یک تجربه کامل از Morimoto در تور بانکوک، باید منوی از پیش‌تعیین‌شده "به شما می‌سپارم" را انتخاب کنید. این منو دو سطح دارد: معمولی (4000 تا 6000 بات با توجه به مواد اولیه) و سطح بالا (6000 تا 8000 بات). یک منوی مزه کردن (24000 بات بدون نوشیدنی) وجود دارد که برای آشنا شدن با غذاهای سرآشپز مشهور رستوران عالی است. این منو غذاهایی دارد که در منوی گزینشی وجود ندارد.

این رستوران ژاپنی منحصر به فرد در باشکوه‌ترین و بلندترین ساختمان بانکوک یعنی MahaNakhon قرار گرفته است. برای رفتن به این رستوران در تور تایلند می‌توانید از ایستگاه Chong Nonsi قطار هوایی استفاده کنید.

وبسایت
morimotobangkok.com

دیدگاه های مرتبط با رستوران ژاپنی موریموتو، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021