رستوران وایلد اند کو، بانکوک

رستوران Wild & Co یک تجربه منحصر به فرد برای عاشقان غذاهای گوشتی در تور بانکوک کنار گذاشته است. این رستوران در کنار یکی از پرشورترین کافه‌های موسیقی شهر قرار گرفته است. این رستوران توسط گروهی از دوستان که عشق مشترکی به غذاهای خوب و موسیقی زنده داشتند راه‌اندازی شد. تجربه موسیقی زنده پر هیجان و غذاهای خوشمزه آن را به گزینه‌ای خوب برای تور تایلند تبدیل می‌کند.

رستوران وایلد اند کو، بانکوک

رستوران در یک خانه شیشه‌ای قرار گرفته است. با درختان و گیاهان بسیاری که داخل محوطه رستوران قرار گرفته‌اند، مسافران تور تایلند این حس را دارند که وارد جنگل شده‌اند. البته سر حیوانات شکار شده روی دیوارها این حس را تکمیل می‌کنند. منوی رستوران حال و هوایی تایلندی دارد. بیشتر گوشت‌ها از بهترین مزارع تایلند تهیه شده‌اند و به روش‌های غربی طبخ می‌شوند. بهترین‌های این غذاها دنده گاو دودی است که برای 8 ساعت دودی شده است. اگر علاقه‌ای به غذاهای گوشتی ندارید، می‌توانید ریزوتو ترافل را امتحان کنید؛ مزه‌ای غنی و بافتی عالی دارد.

کافه Black Cabin خانه برخی از بهترین موسیقی‌های بانکوک است. کسانی که به موسیقی زنده علاقه دارند باید در تور تایلند حتما به این کافه سر بزنند. هر شب موسیقی با سبک مختلفی مانند جاز، سول، بلوز و الکترونیک اجرا می‌شود. در هیچ کافه دیگری در بانکوک چنین موسیقی با کیفیتی را پیدا نخواهید کرد. موسیقی زنده از ساعت 21 شروع می‌شود. رستوران و کافه در انتهای خیابان Soi Farmwattana، یکی از کوچه‌های باریک رامای 4، قرار گرفته‌اند. بدون استفاده از Google Maps پیدا کردنش سخت خواهد بود. نزدیک‌ترین ایستگاه‌های قطار هوایی به این رستوران ایستگاه‌های Ekkamai و Prakanong هستند.

دیدگاه های مرتبط با رستوران وایلد اند کو، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021