رستوران هگی کرابی (تایلند)

رستوران Hagi در اقامتگاه ساحلی و هتل Centara Grand، حال و هوای ژاپن را به آونانگ کرابی آورده است. اگر سوشی و ساشیمی دوست دارید این رستوران اصیل ژاپنی مکانی عالی برای رفتن در تور کرابی است. برای آن دسته از مسافران تور تایلند که در این هتل اقامت می‌کنند یک تخفیف 25 درصدی وجود دارد. رستوران Hagi برای غذاهای لذیذ ژاپنیش مانند سوشی ماهی تن و لقمه‌های خرچنگ پوسته‌نرم بسیار مشهور است.

رستوران هگی کرابی (تایلند)

برای آنهایی که در تور کرابی می‌خواهند بهترین غذاهای دریایی منطقه را در تازه‌ترین حالت ممکن امتحان کنند، ساشیمی (از 99 بات برای 2 تکه) تا غذاهای ترکیبی مانند جگر غاز و میگوی ببری با قیمت 675 بات در دسترس است. این رستوران همچنین برای تجربه تپپان‌یاکی خود نیز مشهور است، سبکی که در آن غذا روی یک تابه بزرگ آهنی پخته می‌شود. شما می‌توانید بشقاب‌های مخلوط گوشت و غذای دریایی را سفارش دهید و این نوع غذا خوردن برای گروه‌های بزرگ عالی است.

برای یک غذای سیرکننده، بشقاب‌های نودل و برنج وجود دارند. یکی از آنها نودل‌های آبدار اودون است که با میگوهای ترد سرو می‌شوند. یکی از جذابیت‌های این رستوران برای مسافران تور تایلند مطمئنا نشستن سر میز تپپان‌یاکی است، جایی که شما نزدیک سرآشپز نشسته و آماده شدن غذا، درست روبه‌رویتان را تماشا می‌کنید.

وبسایت
centarahotelsresorts.com/centaragrand/ckbr/restaurant

دیدگاه های مرتبط با رستوران هگی کرابی (تایلند)

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021