رستوران هندی رنگ محل، بانکوک

رستوران Rang Mahal در طبقه آخر هتل Rembrandt بانکوک قرار گرفته است. سالن پذیرایی رستوران با ستون‌های سفید پر جزئیات و چلچراغ‌هایش ظاهری کلاسیک و شیک پیدا کرده است. پنجره‌هایی که از کف تا سقف کشیده شده‌اند، منظره‌ای عالی از شهر را در تور تایلند برای شما فراهم می‌کنند. برای هر کسی که در تور بانکوک به دنبال چشیدن مزه غذاهای عالی شمال هند است، رستوران Rang Mahal یکی از بهترین‌های انتخاب‌هایش در شهر است. این رستوران منوهای از پیش‌تعیین‌شده متنوعی دارد. یکی از آن‌ها منوی اعلا با قیمت 1295 بات بدون نوشیدنی است. شما می‌توانید از میان گستره متنوعی از پیش‌غذاها مانند سمبوسه پنجابی و میگوی درشت تنوری لذت ببرید.

رستوران هندی رنگ محل، بانکوک

وقتی نوبت به غذاهای اصلی برسد، غذاهای مشهوری مانند مرغ تکه‌های ماسالا و کباب گوشت گوسفند پخته شده به سبک مغولی در منو وجود دارند. برای دسر هم می‌توانید از میوه‌های تازه، چای ماسالا و غذاهای مشهور شمال هند مانند گلاب جامون لذت ببرید، در این دسر کلوچه‌های پنیر خامه‌ای در سوپی طعم‌دار شده با بادام ارائه می‌شوند. غیر از منوی تعیین‌شده Premium، منوهایی مانند منوی ماهاراجه با قیمت 1195 بات و منوی ماهارانی که یک منوی سبزیجات است نیز وجود دارند. یکشنبه‌ها رستوران Rang Mahal یک بوفه عصرانه با مجموعه شگفت‌آوری از غذاهای هندی دارد. برای لذت بردن از این بوفه در تور تایلند با قیمت عالی 850 بات، می‌توانید از ساعت 11 تا 14.30 یکشنبه به این رستوران بروید.

اگر دوست دارید از منوی انتخاب آزاد سفارش غذا بدهید، می‌توانید کاری مخصوص ماهی رستوران را امتحان کنید. این غذا با قیمت 495 بات، ماهی تازه است که در سس لذیذ نارگیل، پخته شده است. روغن‌جوش کشمیری (550 بات) یک غذای عالی از گوشت گوسفند کباب شده است. در پایان غذایتان می‌توانید خوراکی‌های خوشمزه‌ای مانند فالوده کولفی را امتحان کنید. رستوران Rang Mahal شیک‌ترین و بهترین رستوران هندی بانکوک و مکانی عالی برای خوردن غذاهای با کیفیت در تور تایلند است.

وبسایت
rembrandtbkk.com/restaurants

دیدگاه های مرتبط با رستوران هندی رنگ محل، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021