وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رستوران مکزیکی کایوت، پوکت

رستوران مکزیکی کایوت (Coyote Mexican Restaurant) در جاده ساحلی منطقه پاتونگ قرار گرفته است. رستوران خواهر کایوت، یعنی رستوران شیکاگو در طبقه بالا قرار دارد. با ورود به طبقه دوم، پیشخدمت از شما می‌پرسد: استیک یا مکزیکی؟ اگر می‌خواهید به خانه استیک شیکاگو بروید، باید راهتان را ادامه دهید و به طبقه سوم بروید. از زمان تاسیس‌شان در سال 2005، هر دوی این رستوران‌ها بین مسافران تور تایلند شهرت بالایی به دست آورده‌اند؛ چرا که غذاهایی با کیفیت با قیمت‌های مناسب ارائه می‌دهند.

رستوران مکزیکی کایوت، پوکت

اگر از غذاهای مکزیکی و Tex-Mex خوشتان می‌آید، رستوران کایوتی بهترین مکان برای سر زدن در تور تایلند است. رستوران دو محوطه برای نشستن دارد: تراس بزرگ چوبی که رو به ساحل پاتونگ قرار گرفته است می‌تواند حدود 50 نفر را میزبانی کند (با این که منظره ساحل کمی در پشت درختان نخل و نارگیل پنهان شده است، با این حال مکانی عالی برای لذت بردن از غروب آفتاب است). محوطه داخلی رستوران 18 میز، یک کافه در وسط، 5 تلویزیون که اکثرا مسابقات ورزشی اروپایی و آمریکایی پخش می‌کنند، دو میز بیلیارد و یک محوطه برای بازی بچه‌ها دارد. رنگ اصلی رستوران نارنجی است و رستوران با پوسترها مجسمه‌ها و صنایع دستی مکزیکی تزئین شده است.

در این رستوران می‌توانید مشهورترین غذاهای مکزیکی را پیدا کنید: تورتیلا چیپس با سس آواکادو (155 بات)، ناچوی کایوتی (345 بات)، نان پر شده با گوشت (175 بات)، تاکو با سه نوع انتخاب از میان گوشت و سبزیجات (375 بات)، بوریتو با 2 انتخاب برای گوشت یا سبزیجات (395 بات) و فاهیتا با گوشت، ماهی، میگو یا سبزیجات (495 بات) چند تا از این غذاهای خوشمزه هستند. رستوران کایوت پوکت مکانی عالی برای خوردن غذاهای خوشمزه مکزیکی در تور تایلند همراه با خانواده و دوستان در محیطی ساده و شیک و در عین حال بی‌ادعا است.

ساعات بازدید
12 تا 1 شب

دیدگاه های مرتبط با رستوران مکزیکی کایوت، پوکت

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021