رستوران مزالونا، بانکوک

رستوران Mezzaluna بانکوک، یک رستوران سطح بالا در طبقه 65ام Tower Club در lebua است. این رستوران در بین مسافران تور تایلند برای منوی از پیش تعیین‌شده‌اش که تنها غذاهای چهار و هفت بخشی دارد مشهور شده است. رستوران Mezzaluna مشتریانش را با غذاهایی در سطح جهانی که توسط سرآشپز خلاقش تهیه می‌شوند حیرت‌زده می‌کند. Mezzaluna رستوران گرانی است (4900 بات برای غذای 4 بخشی و 5900 بات برای غذای 7 بخشی)، بنابراین اگر می‌خواهید در تور بانکوک برای یک مناسبت خاص شخصی را تحت تاثیر قرار دهید Mezzaluna بهترین گزینه‌تان خواهد بود.

رستوران مزالونا، بانکوک

قرار گرفته در بالای گنبد طلایی در طبقه 65ام برج، منظره‌های شهر بانکوک در Mezzaluna از هر رستورانی دیگری در شهر جذاب‌تر است. خدمات رستوران باتوجه و برازنده است؛ صندلی‌ها برایتان نگه داشته می‌شوند تا شما بنشینید، کت‌هایتان آویزان می‌شوند، لیوان‌ها بی‌درنگ پر می‌شوند، منو با تمام جزئیات توضیح داده می‌شود و تمام این‌ها در حالی است که نورپردازی ملایم رستوران به شما اجازه می‌دهد از منظره شگفت‌انگیز بیرون لذت ببرید. نوازندگان ویولون نیز با یک موسیقی آرام و دلپذیر به مسافران تور تایلند خوش‌آمد می‌گویند.

سرآشپز Ryuki Kawasaki تکنیک‌های آشپزی فرانسوی را به مجموعه‌ای مجلل از غذاهای مختلف دنیا اضافه کرده است و غذاهایی خلق کرده که هم از نظر طعم و هم از نظر بصری باشکوهند. مزه‌ها در تک‌تک مواد اولیه قابل حس کردن هستند. در یک کلام سرآشپز Ryuki، استاد کاری است که انجام می‌دهد. اگر تکه‌های ضخیم ماهی خال‌خالی ژاپنی نمک‌سودشده را امتحان کنید، این مهارت را خواهید دید. ماهی با سرکه و رازیانه مزه‌دار شده است و بر روی بستری از سبزیجات محلی سرو می‌شود. در دست‌های یک فرد ناوارد این غذا می‌تواند به تجربه‌ای گریه‌آور از ترشی تبدیل شود اما در Mezzaluna مزه‌های این غذا به شکل دلپذیری متعادل هستند. با خواندن این مواد اولیه ممکن است فکر کنید این یک غذای ژاپنی است اما در تور تایلند باید خودتان آن را به شخصه مزه کنید تا متوجه شوید بیشتر حس فرانسوی دارد تا ژاپنی.

هتل Tower Club at lebua یکی از نمادین‌ترین هتل‌های شهر است. این هتل نزدیک به ایستگاه Saphan Taksin قطار هوایی و رودخانه قرار گرفته است. شما می‌توانید گنبد طلایی این هتل را از کیلومترها آن طرف‌تر ببینید. در تور بانکوک به احتمال زیاد این حس را خواهید داشت که آن بالا را نگاه می‌کنید و با خود می‌گویید من می‌خواهم آنجا غذا بخورم. غیر قابل انکار است که رستوران Mezzaluna یکی از شیک‌ترین رستوران‌های بانکوک است. حتی سختگیرترین غذادوستان هم تجربه این رستوران را فراموش‌نشدنی خواهند یافت.

وبسایت
lebua.com/mezzaluna

دیدگاه های مرتبط با رستوران مزالونا، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021