رستوران فرانسوی بادمجان، بانکوک

رستوران Aubergine یک جواهر پنهان در صحنه رستوران‌های بین‌المللی بانکوک است. این رستوران حال و هوایی دارد که انگار همین حالا از منطقه Rive Gauche پاریس کنده شده و به بانکوک آورده شده است. تمام این‌ها با موسیقی ادیت پیاف در پس‌زمینه و سرآشپزی با اصالت فرانسوی در آشپزخانه، تکمیل می‌شوند. منوی رستوران شامل غذاهای سنتی فرانسوی با کمی چاشنی مدیترانه‌ای هستند. این رستوران 5 محوطه برای نشستن دارد و برای جشن‌های خصوصی و جلسه‌های تجاری هم در دسترس است.

رستوران فرانسوی بادمجان، بانکوک

این رستوران از ایستگاه قطار هوایی تنها به اندازه 5 دقیقه پیاده‌روی فاصله دارد. وقتی در کوچه شماره 1 بودید به دنبال تابلوهایی باشید که شما را به سمت رستوران هدایت می‌کنند. رستوران Aubergine به طور کامل از شلوغی و هیاهوی جاده‌های سیلوم و ساتورن دور است؛ در حالی که از هر دوی آن‌ها به فاصله کوتاهی قرار دارد. ساختمان 80 ساله رستوران، زمانی سفارت روسیه بوده است. به خاطر مبلمان چوبی و سقف‌های بلند، فضای داخل رستوران حال و هوایی قدیمی دارد. این ساختمان دو طبقه، یک پلکان با طراحی قدیمی دارد که به ایجاد این اتمسفر خودمانی و دوستانه کمک می‌کند.

همگام با فضای شخصی‌سازی‌شده رستوران، بعضی از نقاشی‌های روی دیوارها از مجموعه‌ی شخصی مالکان رستوران هستند. نورپردازی ملایم فضا را فوق‌العاده رمانتیک کرده است؛ این نورپردازی با رنگ‌های گرم دیوارها و چوب براق و تیره رنگ مبلمان رستوران به خوبی جور شده‌اند. وقتی در تور تایلند به این رستوران می‌روید با یک نگاه می‌توانید ببینید که تعداد کمی از مشتریان حاضر در رستوران بار اولشان است که به Aubergine آمده‌اند. خدمات، غذا و اتمسفر عالی باعث شده مشتریان وفاداری برای این رستوران پدید آیند.

در این رستوران خبری از تظاهر نیست و فضا فوق‌العاده گرم و صمیمی است. محیط راحت و دلنشین رستوران آن را برای گردهمایی دوستان و خانواده ایده‌آل می‌کند. از موسیقی کلاسیک فرانسوی که یک موسیقی پس‌زمینه روح‌نواز ایجاد می‌کند تا گل‌های تازه در هر گوشه و لبخند روی لبان کارکنان، همگی باعث می‌شوند تجربه این رستوران در تور تایلند یک تجربه منحصر به فرد باشد.

بدون شک بهترین چیز در مورد این رستوران غذایش است. بیشتر مواد اولیه وارداتی هستند تا غذاهایی کامل و بی‌نقص خلق شوند. با این که منو فرانسوی است، اما طوری تغییر داده شده که با ذائقه مشتریان تایلندی رستوران هم جور باشد، بنابراین انتظار سس‌های خاص و بعضی غذاهای دست‌کاری‌شده را داشته باشید. برای کامل کردن ضیافت‌تان در تور بانکوک می‌توانید در آخر از شیرینی‌های لذیذ رستوران برای دسر لذت ببرید. خدمات رستوران محترمانه و کارآمد است. تعداد خدمه درست به اندازه نیازهای مهمانان است. محیط را شلوغ نکرده‌اند و به هیچ عنوان مزاحم نیستند. رفتار مناسب خدمه به خوبی با فضای رستوران جور است.

دیدگاه های مرتبط با رستوران فرانسوی بادمجان، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021