رستوران فرانسوی ایندیگو، بانکوک

بیشتر از یک دهه است که رستوران Indigo در بانکوک فعالیت می‌کند. این رستوران فرانسوی در بین مسافران تور تایلند به خاطر غذاهای عالیش، از غذاهای طبخ شده به سبک رستوران‌های محلی فرانسه گرفته تا غذاهای خوش‌طعم خانگی، شهرت پیدا کرده است. این رستوران غذاهای سنتی فرانسوی ارائه می‌دهد، غذاهایی که هر فرانسوی مسافر تور بانکوک را به یاد خانه‌اش می‌اندازد. وقتی صحبت از غذاها، اتمسفر، خدمات و دکور عالی باشد، رستوران ایندیگو بدون نقص است. با وجود کارکنان با توجه و مهربان رستوران، رفتن به Indigo مانند رفتن به خانه است.

رستوران فرانسوی ایندیگو، بانکوک

در تور تایلند می‌توانید این رستوران را در یکی از کوچه‌های خیابان Soi Convent پیدا کنید. این واحه که به شکل غیر منتظره‌ای آرامش‌بخش است، یک گریز خوب از گرما و هیاهوی جاده سیلوم پدید می‌آورد. رستوران در یک خانه چوبی استعماری در میان باغی به زیبایی نورپردازی شده و پر از درخت قرار گرفته است. شما می‌توانید انتخاب کنید که در فضای آزاد یا در محیط داخلی با تهویه مطبوع از غذایتان لذت ببرید. روزهای گرم می‌توانید به داخل بروید که محیطی دنج با نورپردازی ملایم و دکور سنتی دارد.

منوی ناهار و شام هر دو لیست غیر قابل مقاومتی از غذاهایی که معمولا در غذاخوری‌های سنتی فرانسه پیدا می‌کنید دارند. برای ناهار ایندیگو انتخابی عالی است، اگر احساس می‌کنید دوست دارید در تور تایلند در جایی شیک‌تر از یک رستوران معمولی غذا بخورید. با 380 بات شما می‌توانید یک پیش‌غذا، یک غذای اصلی و یک دسر نوش جان کنید. وعده‌ها آن قدر حجیم نیستند و برای ناهار ایده‌آل هستند. هر کسی در این رستوران می‌تواند غذای مورد علاقه‌اش را پیدا کند.

رستوران Indigo کباب گوشت گوسفند با استخوان را همراه با گیاهان خوش‌عطر و راتاتویی (950 بات) ارائه می‌دهد. در نظر داشته باشید که Cotes de boeuf pour deux (دنده کبابی ویژه) آن قدر زیاد است که می‌تواند 3 نفر را سیر کند. حواستان باشد؛ سرآشپز رستوران Indigo کارش را بلد است و اگر شما استیک خود را Medium Rare سفارش دهید، آن را Medium Rare تحویل خواهید گرفت.

رستوران Indigo مکانی عالی برای گروه کوچکی از دوستان است که می‌خواهند در تور بانکوک از غذایی خوب در محیطی زیبا و در عین حال صمیمی لذت ببرند. رستوران می‌تواند 150 مهمان را پذیرایی کند و همچنین یک اتاق با 50 صندلی برای میزبانی از جشن‌های خاص در طبقه بالا دارد. با این حال توانسته اتمسفر دنج و خودمانیش را حفظ کند که البته بخشی از موفقیتش است.

دیدگاه های مرتبط با رستوران فرانسوی ایندیگو، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021