رستوران تایلندی غذای روح، بانکوک

با این که کمی بحث‌برانگیز به نظر می‌آید، اما یکی از بهترین رستوران‌های بانکوک، توسط یک آمریکایی اداره می‌شود. رستوران Soul Food Mahanakorn غذاهای محبوب تایلندی را در محیطی دنج و با مبلمان چوبی در منطقه Thonglor به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. این رستوران تنها 5 دقیقه پیاده‌روی از ایستگاه قطار هوایی فاصله دارد. اگر در تور بانکوک به دنبال جایی برای گذراندن بعدازظهر با غذاهای لذیذ در محیطی بی‌ادعا می‌گردید، این رستوران جایی است که باید بروید.

رستوران تایلندی غذای روح، بانکوک

وقتی در Thong Lor پیاده‌روی می‌کنید، به راحتی می‌توانید رستوران Soul Food را رد کنید چرا که نمای بیرونیش در دیگر مغازه‌هایی که اطرافش قرار دارند ترکیب شده است. به دنبال نور گرمی باشید که از داخل یک مغازه بیرون می‌آید و چشمتان مراقب یک تابلوی چوبی آویزان با نوشته‌های طلایی باشد. داخل رستوران هم مثل بیرونش دنج و خودمانی است. بخش پذیرایی رستوران در دو طبقه رستوران، از هم جدا شده‌اند.

در این رستوران همه چیز ساده نگه داشته می‌شود. در هر طبقه تنها وسیله دکوری، یک نقاشی است که زندگی جاری در خیابان‌های بانکوک را نشان می‌دهد. فلسفه رستوران Soul Food ارائه راحتی، رضایت و توجه به مسافران تور تایلند است، وقتی صحبت از غذا و محیط باشد. بال مرغ کبابی ایسان همراه با سس چیلی شیرین و سس مخصوص شامل چیلی، سس ماهی، سرکه و شکر سرو می‌شود. برای تجربه یک خوراکی از جنوب تایلند سمبوسه‌های ترد را امتحان کنید.

در منو برای غذای اصلی، کلی انتخاب دارید ولی فرصت امتحان کردن غذاهای مخصوص را در تور تایلند به هیچ عنوان از دست ندهید. با تمرکزی که بر مواد اولیه تازه محلی گذاشته شده است، شما بعضی وقت‌ها می‌توانید غذاهای غیر معمول تایلندی را در این رستوران پیدا کنید. چیزی که باعث می‌شود غذاهای کلاسیکی مانند خائو سوی و کاری ماسامان در این رستوران مزه دیگری داشته باشند، کیفیت بالای مواد اولیه مورد استفاده است. این غذاها بهترین نسخه‌های غذاهای خیابانی بانکوک هستند.

این رستوران مکانی عالی برای آمدن در تور تایلند همراه با جمع دوستان و خانواده است. تعداد زیادی غذای خوش‌طعم در منو وجود دارد که دوست دارید تمام آن‌ها را امتحان کنید. قبل از رفتن، میز رزرو کنید چرا که بعد از ساعت 19 رستوران حسابی شلوغ می‌شود. آن چیزی که رستوران غذای روح به مسافران تور بانکوک نشان می‌دهد این است که نیاز نیست اهل تایلند باشید تا بتوانید غذای شگفت‌انگیز تایلندی درست کنید.

وبسایت
soulfoodmahanakorn.com

دیدگاه های مرتبط با رستوران تایلندی غذای روح، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021