وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رستوران طبقه نهم، پوکت

اگر غذاهای مدیترانه‌ای را دوست دارید یا می‌خواهید در تور تایلند غذاهای این کشور را امتحان کنید یا این که در مورد غذاهای مناطق اطراف کوه‌های آلپ شنیده‌اید، یک جا در جزیره پوکت وجود دارد که می‌توانید هر سه نوع این غذاها را امتحان کنید و آن، رستوران و کافه طبقه نهم (The 9th Floor) است. بله، این رستوران غذاهای تایلندی، مدیترانه‌ای و غذاهای مربوط به منطقه آلپ را ارائه می‌دهد. برای تکمیل شدن این لیست تاثیرگذار، این رستوران عالی و برنده جایزه، غذاهای ایتالیایی و فرانسوی هم در منویش دارد.

رستوران طبقه نهم، پوکت

این رستوران در طبقه نهم یک ساختمان با عظمت در جاده Rat-U-Thit قرار گرفته است. از آن بالا می‌توانید نمایی عالی از دریا و شهر را ببینید. رستوران طبقه نهم، مکانی عالی برای لذت بردن از یک شام خوشمزه در یک غروب دل‌انگیز در تور تایلند است. البته توجه داشته باشید که در فصل پرگردشگر (از نوامبر تا می) باید از قبل رزرو انجام دهید تا بتوانید به رستوران بروید. این رستوران در بین مردم محلی و مسافران تور پوکت بسیار محبوب است. برای اثبات این موضوع صاحب سوئیسی رستوران یعنی Thomas Brack می‌گوید که حدود 60 درصد مشتریان این رستوران، مشتریان ثابت هستند.

بعد از خروج از آسانسور، وارد یک محوطه شیک و زیبا می‌شوید و پیشخدمت‌ها به شما خوش‌آمد می‌گویند و شما را به سمت میزتان راهنمایی می‌کنند. میز و صندلی‌های این رستوران جذاب، رنگ‌هایی تیره دارند و در تضاد کامل با فضای رنگارنگ کافه هستند. احتمالا همان ابتدای ورودتان متوجه این موضوع نمی‌شوید، چرا که چشمتان به منظره زیبا و تماشایی بیرون خواهد افتاد. غروب‌ها پنجره‌های رستوران باز می‌شوند.

منوی رستوران به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، تایلندی، ژاپنی و روسی نوشته شده است و مشخص نیست طبقه نهم چه زمانی می‌خواهد زبان چینی را هم به آن اضافه کند، ولی با نگاه به لیست بلند بالای زبان‌ها احتمالا زمان زیادی نمی‌برد. تمام غذاهای عالی سوئیسی در این رستوران پیدا می‌شوند. غذای Rösti با تکه‌های مرغ (340 بات) که توسط سرآشپز حرفه‌ای رستوران که تجربه‌های بین‌المللی زیادی دارد تهیه می‌شود، یکی از بهترین‌های آنها است.

بهترین کلمه برای توصیف اتمسفر این رستوران، کلمه بین‌المللی است؛ چرا که وقتی سر میز شام می‌نشینید گفتگوها به زبان‌های مختلفی را از میزهای مختلف (و گاهی از یک میز) می‌شنوید. غذا خوردن در این رستوران در مدت تور تایلند یک تجربه عالی است و فوق‌العاده توصیه می‌شود. قیمت‌ها متوسط رو به بالا هستند اما حال و هوای خاص رستوران، شیک بودن محیط، عالی بودن و جذابیت کارکنان رستوران و کیفیت غذاها باعث می‌شوند غذا خوردن در این رستوران در تور پوکت، ارزش امتحان کردن را داشته باشد.

آدرس
پوکت، خیابان Rat-U-Thit، شماره 47، ساختمان Condotel

دیدگاه های مرتبط با رستوران طبقه نهم، پوکت

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021