رستوران تایلندی سومتام در، بانکوک

سالاد پاپایای سبز یا som tum یکی از ستون‌های آشپزی تایلندی است و در تور تایلند می‌توانید آن را در هر دکه فروش غذا و غذاخوری بی‌نام و نشان در شهر پیدا کنید. ولی اوضاع در حال تغییر کردن است. نسل جدیدی از سرآشپزان تایلندی تصمیم گرفته‌اند با افتخار این غذای عالی را به سطح جدیدی برسانند. رستوران Somtum Der یک نمونه خوب از این شجاعت است. این رستوران در خیابان Saladaeng در سیلوم و به فاصله نه چندان زیادی از پاتپونگ قرار گرفته است. این رستوران کوچک دو طبقه اما جذاب، سالادهایی ارائه می‌دهد که به هیچ عنوان از مزه اصلیشان دور نشده‌اند.

رستوران تایلندی سومتام در، بانکوک

سوم تام در واقع سالادی تند و ترش از پاپایای نرسیده و رنده شده است، که با انواع و اقسام مواد از تخم‌مرغ عسلی گرفته تا مرغ سرخ شده، خرچنگ آبی و خیلی چیزهای دیگر سرو می‌شود. به این خاطر که این غذا یک غذای بسیار محبوب و سنتی است، مشتریان انتظارات خاص خود را دارند. سرآشپزهای این رستوران نیز از این موضوع اطلاع دارند و سوم‌تام‌های Somtum Der بدون هیچ مصالحه‌ای به دستورالعمل‌های اصلی متعهد هستند. هیچ خبری از غذای ترکیبی نیست، البته شما ممکن است در کنار دستورهای اصلی، چند ساخته مختص این رستوران را که همگی با مواد اولیه با کیفیت تهیه می‌شوند را پیدا کنید. رستوران به گرمی با نورهای سفید و نارنجی روشن شده است. غذای شما درست جلوی رویتان و بر روی پیشخوان بزرگ چوبی رستوران تهیه می‌شود. البته غذاهای کبابی در آشپزخانه آماده می‌شوند، بنابراین نباید نگران دود و بوها باشید.

وقتی در تور تایلند به این رستوران می‌روید می‌توانید غذایتان را به راحتی از منوی تصویردار انتخاب کنید. و مانند تمام رستوران‌های تایلندی حجم غذاها زیاد نیست، بنابراین مهمانان می‌توانند به مقدار فراوان سفارش دهند و با هم به اشتراک بگذارند؛ این بخش مفرح غذاهای تایلندی است. Somtum Der یک رستوران فوق‌العاده عالی با تیمی بسیار مهربان و دوست‌داشتنی است. این رستوران مکانی عالی برای جمع شدن دوستان در تور بانکوک و لذت بردن از سالاد پاپایا در محیطی جوان‌پسند است. این رستوران همچنین تهویه مطبوع نیز دارد، بنابراین گریزی خوب از گرمای سیلوم و پاتپونگ برایتان فراهم می‌کند.

وبسایت
www.somtumder.com/home.html

دیدگاه های مرتبط با رستوران تایلندی سومتام در، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021