رستوران تایلندی سرا بوآ، بانکوک

رستوران Sra Bua by Kiin Kiin یک رستوران سطح بالا است که غذاهای لوکس و خاص تایلندی را به مسافران تور تایلند ارائه می‌کند؛ غذاهایی که نمونه‌هایش را هیچ جایی در این کشور پیدا نمی‌کنید. محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین غذاهای تایلندی زیر و رو شده‌اند و تک تکشان به پیشکشی برای چشمان و البته حس چشاییتان تبدیل شده‌اند.

رستوران تایلندی سرا بوآ، بانکوک

سرآشپز مشاور رستوران، Henrik Yde-Andersen، چهره پشت رستوران Kiin Kiin در کپنهاگ است. این رستوران تایلندی، یک رستوران مشهور و برنده ستاره میشلن است. سرآشپز هنریک به این رستوران می‌آید تا منوهای فصلی را درست کند، با غذاهایی که مرزهای خلاقیت و نوآوری را جابه‌جا کرده‌اند. منو هر سه ماه یکبار عوض می‌شود ولی غذاهای اصلی در منو باقی می‌مانند.

این رستوران در طبقه همکف هتل فوق‌العاده لوکس Siam Kempinski قرار گرفته است و با دکوری چوبی و تایلندی تزئین شده است. هیچ کدام از تزئینات به اندازه حوضچه نیلوفر که در وسط رستوران قرار گرفته به چشم نمی‌آیند. در تایلندی Sra Bua به معنی برکه نیلوفر است. موردعلاقه‌ترین میز رستوران در بین مسافران تور بانکوک، در زیر یک سقف چوبی با کنده‌کاری‌های زیبا در گوشه سمت چپی سالن غذاخوری قرار گرفته است. چندین اتاقک دنج نیز وجود دارد اگر می‌خواهید فضای خصوصی بیشتری داشته باشید.

منوی رستوران یک منوی 10 بخشی و گزینه‌های انتخابی دارد، ولی برای لذت بردن از تمام غافل‌گیری‌ها و هیجان خوردن غذا در Sra Bua در تور تایلند، باید منوی از پیش‌تعیین‌شده را انتخاب کنید که خلاقیت سرآشپز را در بالاترین سطحش نشان می‌دهد. انتظار یک غذای سریع را نداشته باشید، چرا که احتمالا کل شب را در رستوران سپری خواهید کرد. تمام غذاهایی که در Sra Bua by Kiin Kiin ارائه می‌شوند یک ویژگی حیرت‌آور اضافی دارند. حتی غذاهایی که در منو، سنتی به نظر می‌آیند به صورتی خارق‌العاده سر میز شما می‌رسند. یکی از اصلی‌ترین غذاهایی که باید امتحان کنید فیله گوشت گاو گریل شده است. کارکنان رستوران گرم و باتوجه هستند و اطلاعات فراوانی در مورد مواد داخل غذا و طرز تهیه آنها دارند.

بازسازی غذاهای تایلندی به چنین روش غیر معمولی جرات فراوانی می‌خواهد، ولی Sra Bua با سبک مجللش این کار را انجام داده است. غذا خوردن در این رستوران در تور تایلند یک تجربه عالی برای هر عاشق غذای جدی است.

وبسایت
www.kempinski.com/en/bangkok/siam-hotel/dining/sra-bua-by-kiin-kiin

دیدگاه های مرتبط با رستوران تایلندی سرا بوآ، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021