وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رستوران دریایی دیفیش کرابی (تایلند)

رستوران غذای دریایی De'Fish در هتل و اسپای شیک و زیبای Aonang Fiore، در فضایی بسیار بزرگ و با منظره تماشایی کوهستان‌های اطراف قرار گرفته است. این رستوران از چوب و حصیر ساخته شده و طراحی آلاچیق مانند دارد. تراس بیرونی به مسافران تور تایلند اجازه می‌دهد در زیر نور ستاره‌ها و در حالی که با درختان نارگیل احاطه شده‌اند از غذایشان لذت ببرند. این طراحی به اضافه چیدمان ساده و نورهای کوچک، به رستوران حال و هوایی رمانتیک و دلپذیر داده‌اند. گفتنی است که اگر همراه یک گروه به تور کرابی آمده‌اید، این رستوران توانایی پذیرایی از جشن‌های بزرگ را دارد.

رستوران دریایی دیفیش کرابی (تایلند)

در بحث غذا، رستوران De'Fish گزینه‌های خوبی از غذاهای دریایی شامل غذاهای تایلندی، اروپایی و حلال را به مسافران تور کرابی ارائه می‌دهد. قیمت غذاهای تازه دریایی بر اساس وزنشان محاسبه می‌شوند و بر طبق ذائقه شما آماده می‌شوند: میگوی ببری در کاری قرمز، پد تای با میگو، خرچنگ با کاری زرد، سوپ سنتی تایلندی پخته شده در شیر نارگیل و خیلی غذاهای لذیذ دیگر.

اگر دوست ندارید غذاهای دریایی را امتحان کنید، در منوی رستوران انواع غذاهای گوشتی مانند استیک هم وجود دارد. در مقایسه با دیگر رستوران‌های منطقه، غذاها در اینجا قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه و مناسبی داشته و خدمات رستوران سریع است، البته برخی از کارکنان انگلیسی بلد نیستند.

وبسایت
aonangfiore.com/restaurant.html

دیدگاه های مرتبط با رستوران دریایی دیفیش کرابی (تایلند)

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021