رستوران ژاپنی دایماسو، بانکوک

قدم گذاشتن به داخل رستوران Daimasu مانند رفتن به توکیو در تور تایلند است. این رستوران ژاپنی کوچک در یکی از کوچه‌های جاده Surawong و با فاصله نه چندان دور از سیلوم قرار گرفته است. Daimasu درست همان شکلی است که یک رستوران Izakaya در ژاپن باید باشد. فضای کوچک، سرزنده و گرم رستوران مجموعه‌ای متنوع از گوشت‌های گریل شده، ماهی و سبزیجات را در کنار سالادها و خوراکی‌های جانبی و انواع نوشیدنی‌ها به مسافران تور بانکوک ارائه می‌دهد.

رستوران ژاپنی دایماسو، بانکوک

اگر با ایزاکایاهای واقعی آشنا باشید در تور تایلند با دیدن نمای این رستوران با تابلوهایی با نوشته‌های ژاپنی بزرگ و فانوس‌های کاغذی، سخت می‌توانید در مقابل این دعوت مقاومت کنید. طبقه همکف، غیر رسمی و مفرح طراحی شده است. میزها و صندلی‌ها با جعبه نوشابه‌های خالی ساخته شده‌اند. دیوارها با اسباب‌بازی‌ها و پوسترهای قدیمی کارتون‌ها و شخصیت‌های تلویزیونی ژاپنی دهه 60 تزئین شده‌اند. یک گوشه، پیشخوان پذیرایی و همچنین آشپزخانه باز رستوران قرار دارد. در طبقه بالا شش محفظه دنج کوچک، هر کدام می‌توانند 4 مهمان را پذیرایی کنند. چیدمان اتاق همانطوری است که انتظار می‌رود؛ ژاپنی‌ها در هنر درست کردن محیط و در عین حال حفظ فضای خصوصی استاد هستند.

ولی فرای طراحی باحال، غذا و نوشیدنی دلیل اصلی رفتن به این رستوران در تور تایلند خواهد بود. مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد. منو گسترده است و با عکس‌ها به خوبی نشان داده شده و به انگلیسی توضیحات مفصل دارد. پس می‌توانید بگذارید چشمانتان و شکم گرسنه‌تان برایتان تصمیم‌گیری کنند. این رستوران گزینه‌های متنوعی از گوشت‌ها با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه دارد. اگر می‌خواهید خودتان را به یک ضیافت جانانه دعوت کنید، گوشت‌های وارداتی را انتخاب کنید، که البته قیمت‌های خیلی بالاتری دارند. برای کسانی که گوشت قرمز نمی‌خورند گزینه‌های ماهی‌ها، غذاهای دریایی و سبزیجات نیز به همان اندازه شگفت‌انگیز هستند. و منو همین‌طور ادامه دارد و لیست بلند بالایی از سالادها و تنقلات دارد، که تنها یک عاشق واقعی غذای ژاپنی می‌تواند ارزش آن‌ها را متوجه شود.

وقتی غذایتان را سفارش دادید یک باربیکیو کوچک سر میزتان آورده می‌شود و زیر یک دودکش که از سقف تا نزدیک میز پایین آمده گذاشته می‌شود. اگر به یکی از این نوع رستوران‌ها آمده باشید می‌دانید که تهویه عنصر کلیدی پخته شدن یک غذای خوب است. با آن غذا زود پخته می‌شود و تمام دودها به سرعت ناپدید می‌شوند. در مجموعه رفتن به رستوران Daimasu در تور بانکوک یک تجربه مفرح است و تنها جایی برای از سر باز کردن یک وعده دیگر در روز نیست. غذا در این رستوران عالی، متنوع و مقرون به صرفه است. کارکنان و سرآشپز، خودمانی و صمیمی هستند و بهتر از همه اتمسفر رستوران است که یک رستوران Izakaya واقعی در ژاپن را به یاد می‌آورد.

دیدگاه های مرتبط با رستوران ژاپنی دایماسو، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021