رستوران تایلندی له دو، بانکوک

رستوران Le Du چند سالی است که دنیای رستوران‌های خوب بانکوک را عوض کرده است و شهرت آن در حال افزایش است، پس تا وقتی که دیگر نشود صندلی خالی در این رستوران پیدا کرد، در تور تایلند، خود را به آن برسانید. غذاهای نام آشنای تایلندی در منوی رستوران لیست شده‌اند، ولی غذایی که شما در بشقاب سر میز دریافت می‌کنید معمولا کاملا متفاوت با آن چیزی است که تصور می‌کنید.

رستوران تایلندی له دو، بانکوک

با این که نامش فرانسوی به نظر می‌آید، اما Le Du رستورانی فرانسوی نیست. Le Du در تایلندی به معنی فصل است و دسته‌بندی غذاهای این رستوران کمی مشکل است. در بهترین حالت می‌توان آن‌ها را غذاهای خلاقانه با ریشه‌های تایلندی و با المان‌هایی از غذاهای بین‌المللی خطاب کرد. سرآشپز رستوران برای سال‌ها در چندین رستوران برنده ستاره میشلن در آمریکا فعالیت کرده است. بعد از فارغ‌التحصیلی از مدرسه آشپزی آمریکا با بالاترین نمره در کلاسش، او در رستوران‌های Eleven Madison Park و The Modern و Jean Georges در نیویورک کار کرده است.

پیدا کردن Le Du در تور تایلند برایتان سخت خواهد بود. این رستوران در خیابانی باریک بین جاده سیلوم و ساتورن قرار گرفته است. رستوران فروتنانه تزئین شده است و شما به محض ورود احساس راحتی می‌کنید. کارکنان و سرآشپز رستوران خوش‌برخورد و خودمانی هستند و به خوبی انگلیسی صحبت می‌کنند. وقتی به منوی شام نگاه کنید همه چیز شروع به جذاب شدن می‌کند. منو کوتاه اما هیجان‌انگیز است. ممکن است در نگاه اول غذاها را در طبقه‌بندی‌های "این را دوست دارم"، "این را دوست ندارم" و "این دیگه چیه" قرار دهید ولی پیش‌داوری‌هایتان را تماما در هتل بگذارید و به این رستوران بیاید، چرا که در این جا هیچ چیز آن طور که تصور می‌کنید نخواهد بود.

منطقی‌ترین انتخاب این است که به سراغ بهترین‌های سرآشپز رفته و غذای 4 بخشی با قیمت عالی 1690 بات را انتخاب کنید. غذاها بدون وقفه سرو می‌شوند و بعد از اولین لقمه غافل‌گیری بعد از غافل‌گیری در انتظارتان خواهد بود. تمام غذاها فوق‌العاده خوشمزه هستند. فکرش را بکنید، آخرین باری که به یک رستوران رفتید و تک تک غذاها بی‌نقص بودند کی بوده است؟ برای دسر کیک‌بستنی موزی را امتحان کنید. این یکی نیز مانند آن‌هایی که تا به حال دیده‌اید نیست. کیک موزی این رستوران سبک بوده و با کارامل ترد همراه است. با چنین تیم بااستعداد و پر شوقی، Le Du به ستاره درخشان بانکوک تبدیل شده است. این رستوران غذاهایی جدید و خلاقانه را با قیمت‌هایی مقرون به صرفه به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد، چیزی که مطمئنا بانکوک کم داشت.

وبسایت
ledubkk.com

دیدگاه های مرتبط با رستوران تایلندی له دو، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021