رستوران تایلندی سوپانیگا، بانکوک

صاحب رستوران Eh، با الهام از دستور پخت‌های مادربزرگش رستوران Supanniga Eating Room را باز کرده است. او در این رستوران غذاهای سنتی تایلندی از قسمت شرقی و هم از قسمت شمال شرقی کشور را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. با دکور شیک اما راحت و تراس بیرونی، رفتن به این رستوران در منطقه Thong Lor، ارزش پیاده‌روی در کوچه شماره 8 را دارد.

رستوران تایلندی سوپانیگا، بانکوک

پیدا کردن این رستوران راحت است. سوپانیگا با ظاهر قدیمیش تنها چند متر قبل از مال Ei8ht قرار گرفته است. اگر از سمت ایستگاه Thong Lor قطار هوایی می‌آیید رستوران سمت راست قرار دارد. حدود 10 دقیقه پیاده‌روی است ولی شما می‌توانید از سوخومویت با هزینه 50 بات تاکسی هم بگیرید.

رستوران سه طبقه دارد و فضای داخلیش ترکیبی از بتن صیقلی و مبلمان چوبی است. این طرح از هتلی با همین نام که توسط خانواده Eh در ایسان اداره می‌شود الهام گرفته شده است. این رستوران خیلی بیشتر از آن چیزی که از بیرون به نظر می‌آید بزرگتر است. در طبقه سوم یک تراس دنج با مبل و بالشت وجود دارد که بهترین صندلی‌های رستوران را هم دارد. روی میزها ظروف چینی زیبای سفید و آبی چیده شده‌اند. رنگ غالب رستوران، زرد آفتابی است و با وجود المان‌های مدرن در گوشه و کنار، رفتن به این رستوران در تور تایلند مانند رفتن به خانه یک دوست برای خوردن یک لقمه نان و پنیر است.

البته خیلی از مسافران تور تایلند دوستانی ندارند که بتوانند مانند تیم Supanniga Eating Room آشپزی کنند. آنها توانسته‌اند سبک آشپزی خانگی را به سطح جدیدی برسانند. در میان دسرها می‌توانید خوراکی کلاسیک مانگو و برنج چسبناک را هم پیدا کنید. پاناکوتای تایلندی نسخه‌ای کمتر خامه‌ای از همتای ایتالیاییش است. رستوران Supanniga Eating Room یک رستوران محلی شگفت‌انگیز برای کسانی است که دوست دارند در تور بانکوک آشپزی اصیل این کشور را تجربه کنند.

وبسایت
supannigaeatingroom.com

دیدگاه های مرتبط با رستوران تایلندی سوپانیگا، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021