رستوران تایلندی تانیینگ، بانکوک

احتمالا شما هم در مورد غذاهای سلطنتی تایلندی زیاد شنیده‌اید و با خود فکر می‌کنید در تور تایلند کجا می‌توانید نسخه واقعیش را پیدا کنید و همزمان کارتان به یک حقه توریستی ختم نشود. یا این که همین یک وعده غذا قرار نباشد آن قدر خرج روی دست‌تان بگذارد که باقی سفرتان را مجبور شوید برنج خالی بخورید. البته اگر مراقب نباشید ممکن است اتفاق بیافتد.

رستوران تایلندی تانیینگ، بانکوک

خوشبختانه ما یک رستوران کوچک که در سیلوم پنهان شده را می‌شناسیم، که دقیقا همان چیزی که شما در تور بانکوک به دنبالش می‌گردید را سرو می‌کند و قرار هم نیست به اندازه فروش یک کلیه برایتان خرج داشته باشد. آشپزی سلطنتی به معنی تهیه غذاهای خیلی پیچیده نیست، بلکه در این غذاها نیاز است که تنها از برترین مواد اولیه تازه استفاده شود، ارائه‌ی شیک و مجلل داشته باشد، همه چیز آن قدر کوچک شده باشد که نیاز نباشد از چاقو استفاده کنید، ماهی باید به طور کامل بی‌استخوان باشد و بسیاری جزئیات دیگر که کمک می‌کنند تفاوت بین غذایی برای سیر شدن و هنر آشپزی پدید آید.

و این به این معنی است که در همان نگاه اول بسیاری از غذاهای لیست شده در منو را خواهید شناخت. البته نباید به این فکر کنید که من در تور تایلند این را امتحان کرده‌ام و یا می‌دانم این غذا چیست؛ همگی آنها را دوباره امتحان کنید و خود را آماده کنید تا غافلگیر شوید. و البته تعدادی غذا هم وجود دارد که کمتر شناخته شده‌اند. Khao chae یک غذای دویست ساله است که به شکل غافل‌گیرکننده‌ای ساده است و یک غذای بسیار محبوب برای روزهای گرم است. اگر با غذاهای سلطنتی آشنا نیستید یکی از منوهای پیشنهادی با قیمت‌های 660 بات، 790 بات و 990 بات برای هر نفر را انتخاب کنید.

Thanying در یک خانه جذاب و قدیمی قرار گرفته و یک تراس کوچک سر پوشیده در بیرون دارد. فضای داخلی مجلل است، بدون این که خیلی پیچیده و متظاهر به نظر آید. در داخل می‌توانید مبلمان‌های چوبی قدیمی و چلچراغ‌های شیک زیادی را ببینید. ولی چه چیزی باعث می‌شود بتوان گفت رستوران Thanying غذای سلطنتی اصیل ارائه می‌دهد. آشپزخانه این رستوران توسط پسر یک شاهزاده نظارت می‌شود. شاهزاده زمانی سرآشپز اصلی در آشپزخانه کاخ Sukhothai بوده است. رستوران‌های زیادی در بانکوک وجود ندارند که بتوانند با چنین ویژگی رقابت کنند. بنابراین اگر در تور تایلند قرار است یکی از آن مکانی‌های آرامی را انتخاب کنید که بتوانید در آنها چنین غذاهای منحصر به فردی را تجربه کنید آن مکان باید رستوران Thanying باشد.

وبسایت
thanying.com

دیدگاه های مرتبط با رستوران تایلندی تانیینگ، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021