رستوران تایلندی بنجارونگ، بانکوک

رستوران Benjarong در هتل Dusit Thani برای بیشتر از یک دهه، مجلل‌ترین رستوران تایلندی شهر بوده است. این هتل افسانه‌ای تصمیم گرفت منوی رستوران را به‌روزرسانی کند و سرآشپزی جدید را بیاورد تا المان‌های آشپزی مدرن را به غذاهای کلاسیک تایلندی اضافه کند. اگر در تور تایلند به دنبال خوردن غذاهای سنتی تایلندی با حال و هوایی اروپایی هستید، این رستوران را برای ناهار یا شام انتخاب کنید. این رستوران مجلل اما بی‌تکلف است. اتاق پذیرایی پر جزئیات رستوران با نقاشی‌های دیواری و آثار هنری سنتی تزئین شده است. بعدازظهرها نوازندگان محلی، موسیقی کلاسیک تایلندی اجرا می‌کنند.

رستوران تایلندی بنجارونگ، بانکوک

این رستوران در بین آن دسته از مسافران تور تایلند که به دنبال تجربه غذاهای تایلندی در سطحی لوکس و مجلل هستند خیلی محبوب است. تجار زیادی را می‌بینید که مهمانان خود را به این رستوران می‌آورند. در این رستوران می‌توانید همه چیز از پد تای کلاسیک با میگوهای رودخانه تا غذاهای تجربی‌تری مانند جگر پر چرب غاز با ترشی تمبر هندی را پیدا کنید. منو انواع غذاهای کلاسیک تایلند را در خود دارد: سالادها، سوپ‌ها، غذاهای سرخ کردنی و کاری‌ها. بهترین آن‌ها کاری قرمز با اردک سرخ شده ترد و سالاد پاپایا با تکه‌های مرغ است. برای تجربه کردن بهترین غذاهای رستوران Benjarong، می‌توانید منوی از پیش تعیین شده 6 بخشی با قیمت‌های 1750 و 1950 بات را سفارش دهید.

رستوران Benjarong در هتل Dusit Thani در جاده رامای چهارم درست روبه‌روی ایستگاه Silom مترو و ایستگاه Sala Daeng قطار هوایی قرار گرفته است.

وبسایت
www.dusit.com/dusitthani/bangkok/dining/benjarong

دیدگاه های مرتبط با رستوران تایلندی بنجارونگ، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021