وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رستوران تایلندی افسون، پوکت

رستوران Charm Thai، رستوران اصلی اقامتگاه 4 ستاره Holiday Inn پوکت است. این رستوران شیک و زیبا با به کار بردن المان‌های معاصر تایلندی طراحی شده است و درست در کنار استخر بی‌نظیر هتل قرار گرفته است. این هتل و رستوران در مرکز مشهورترین بخش پوکت در بین مسافران تور تایلند، یعنی منطقه پاتونگ قرار گرفته است.

رستوران تایلندی افسون، پوکت

رستوران Charm Thai غذاهای اصیل تایلندی سرو می‌کند و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن درخور این غذاهای مشهور در جهان ارائه می‌کند. از آنجا که بیشتر مسافران تور تایلند به میزان بالای ادویه‌ها در غذاهای تایلندی آن طور که برای مردم محلی آماده می‌شوند عادت ندارند، پیشخدمت‌های رستوران از مهمانان سوال می‌کنند که می‌خواهند غذایشان چه قدر تند باشد.

رستوران Charm Thai فضایی آلاچیق مانند دارد و از طرفین باز است و می‌تواند بیشتر از 130 مهمان را در سه بخش مجزا پذیرایی کند: سالن اصلی غذاخوری، محوطه نیمه خصوصی و چند میزی که در تراس بیرونی رستوان و رو به استخر شنای هتل قرار گرفته‌اند. دکور و مبلمان رستوران از چوب تیره ساخته شده و ساختار و طراحیش تایلندی است. سقف رستوران نیز یک طراحی بسیار زیبای سنتی دارد.

با این که دکور رستوران شیک است و کلاس خاص خودش را دارد، اما اتمسفر رستوران معمولی باقی مانده است. برای رفتن به این رستوران در تور تایلند نیاز نیست لباس‌های رسمی به تن داشته باشید. موسیقی سنتی تایلندی و جاز آرام در پس‌زمینه، فضایی قابل قبول ایجاد می‌کند، بدون این که آزاردهنده باشد. پنکه‌های بزرگ هوا را در داخل سالن اصلی رستوران خنک نگه می‌دارند. اتاق‌های نیمه خصوصی در قسمت پشتی رستوران با سیستم‌های تهویه مطبوع خنک می‌شوند.

99 درصد منوی این رستوران را غذاهای تایلندی تشکیل می‌دهد. این رستوران انتخاب‌هایی محدود از غذاهای بین‌المللی شامل سالادها، برگرها و استیک‌ها را هم ارائه می‌دهد. این رستوران به مسافران تور تایلند این فرصت را می‌دهد که کیفیت و تنوع غذاهای اصیل پادشاهی تایلند را کشف کنند. 6 غذای اصیل تایلندی که توسط سرآشپز پیشنهاد می‌شوند این‌ها هستند: مرغ بخار پز شده یا سس سویا با قیمت 210 بات، اسپاگتی با مرغ و کاری سبز تایلند با قیمت 375 بات، ماهی سرخ شده با بادام زمینی با قیمت 360 بات، میگوی سفید گریل شده با سس تند گیاهی با قیمت 330 بات، نودل شمال تایلند با مرغ با قیمت 210 بات و در آخر میگو با نودل بی‌رنگ پخته شده در ظرف مخصوص با قیمت 270 بات.

جدا از منوی باز، این رستوران یک منوی محدود شده هم دارد. غذاهای این منو شامل 5 بخش هستند و قیمت‌هایشان از 699 تا 1099 بات متغیر است. اگر با غذاهای تایلندی آشنا نیستید توصیه می‌کنیم در تور تایلند خود یکی از آنها را انتخاب کنید، چرا که هر کدام از این مجموعه غذاها، معروف‌ترین‌های این کشور را به شما معرفی می‌کنند. منوی بچه‌ها نیز در دسترس است. توجه داشته باشید غذا برای بچه‌های زیر 12 سال رایگان خواهد بود، اگر همراه با والدینشان آمده باشند. غذای رایگان برای حداکثر 2 بچه از یک خانواده در دسترس است.

ساعات بازدید
6.30 تا 22.30

دیدگاه های مرتبط با رستوران تایلندی افسون، پوکت

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021