وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رستوران تایلندی بوسابا کرابی (تایلند)

رستوران تایلندی بوسابا (Bussaba)، یک رستوران مدرن، تمیز و جذاب است که روبه‌روی هتل Krabi Thai Village در بخش شمالی آئو نانگ قرار گرفته است. پیدا کردن این رستوران در تور کرابی راحت است چرا که در خیابانی پر رونق قرار گرفته که با هتل Pakasai شروع می‌شود و حدود 350 متر از جاده ساحلی فاصله دارد.

رستوران تایلندی بوسابا کرابی (تایلند)

رستوران بوسابا در سال 2005 افتتاح شد و خیلی زود به خاطر کیفیت غذاهایش به رستورانی محبوب و شناخته‌شده در بین مسافران تور تایلند تبدیل شد. بوسابا رستوران کوچکی است، 12 میز دارد و می‌تواند تا 48 نفر را پذیرایی کند و به خوبی به سبک تایلندی معاصر تزئین شده است. این رستوران تحت مدیریت فردی تایلندی قرار دارد و یک گزینه قابل توصیه برای آن دسته از مسافران تور کرابی است که دوست دارند از غذاهای اصیل و خوشمزه تایلند در کنار غذاهای محبوب بین‌المللی لذت ببرند.

رستوران تایلندی بوسابا یک رستوران خودمانی است و در چیدمان شیکش المان‌های کلاسیک بسیاری دارد. دیوارها به رنگ خاکستری و سبز کم‌رنگ بوده و کارهای هنری تایلندی مدرن روی دیوارها آویزان شده‌اند. حال و هوای رستوران نیز با دکورش هماهنگ است؛ موسیقی ملایم در پس‌زمینه آرامش‌بخش بوده و به مسافران تور تایلند اجازه می‌دهد در این محیط بدون استرس، از غذاهای لذیذ لذت ببرند، در حالی که در حال گفتگو در مورد تجربیات‌شان از تور کرابی هستند. در این رستوران همچنین اینترنت بی‌سیم رایگان در دسترس است.

منوی رستوران بوسابا به شما اجازه می‌دهد در تور تایلند برخی از محبوب‌ترین غذاهای تایلندی را امتحان کنید. بسیاری از این غذاها اندکی با دستور پخت اصیلشان تفاوت دارند و حالتی ترکیبی پیدا کرده‌اند. مرغ با سس خامه لیمو (250 بات)، سالمون کاری سبز (200 بات)، مرغ در سس نارگیل (160 بات)، توم یام (مشهورترین غذای دریایی تایلند) و میگوی ببری با خورشت غلیظ با شیر نارگیل (450 بات)، تنها بعضی از این غذاها هستند.

دیدگاه های مرتبط با رستوران تایلندی بوسابا کرابی (تایلند)

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021