رستوران به، بانکوک

رستوران Quince با غذاهای با کیفیتی که ارائه می‌دهد، هم برای گیاه‌خواران و هم گوشت‌خواران مکانی عالی برای خوردن یک وعده مناسب در تور تایلند است. این رستوارن تنها از مواد اولیه‌ای که از منطقه تامین می‌شوند غذاهایش را تهیه می‌کند و همه چیز را به سادگی اجرا می‌کند. سرآشپز استرالیایی رستوران Jess Barnes مجموعه‌ای عالی از غذاهای بین‌المللی را برای منوش انتخاب کرده است و به وسیله این غذاها به بهترین شکل مواد اولیه موجود در تایلند را به مهمانانش ارائه می‌دهد. این رستوران شیک و مدرن را در ورودی خیابان سوخومویت شماره 45 پیدا خواهید کرد.

رستوران به، بانکوک

رستوران Quince مانند ادامه Casa Pagoda، فروشگاه دکوراسیون داخلی کناریش، می‌ماند؛ که البته که باید این جور به نظر آید چرا که بیشتر مبلمان رستوران از آن جا تهیه شده است. سالن غذاخوری به دو بخش متفاوت تقسیم شده است تا با حال و هوای شما و همراهتان مناسب باشد. خانه‌ی شیشه‌ای جلوی رستوران، فضایی معمولی و صنعتی دارد و برای خوردن شام با دوستانتان در تور تایلند ایده‌آل است. سالن پذیرایی اما حس و حال اروپایی بیشتری دارد. با چلچراغ کریستالی که از سقف آویزان است و پوسترهای قدیمی سیرک Barnum و Bailey که روی دیوارها نصب شده‌اند، فضا ساکت‌تر و آرام‌تر شده است و برای خوردن یک وعده غذای رمانتیک مناسب‌تر است.

سرآشپز Jess Barnes سابقا گیاه‌خوار بوده است، بنابراین غذاهایی که ارائه داده بی‌نظیر هستند. او زندگی گذشته‌اش را فراموش نکرده و مجموعه‌ای عالی از غذاهای بدون گوشت را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. یکی از آن‌ها کلوچه سیب‌زمینی پنیری با کدو سبز و پارمزان است. متاسفانه خدمات رستوران به اندازه بقیه تجربه خوردن غذا در Quince جالب توجه نیست. شاید زمان زیادی ببرد تا کارکنان رستوران سفارش‌های شما را دریافت کنند. البته این به این معنی است که بعد از تمام شدن غذایتان می‌توانید چند لحظه‌ای را سر میزتان با آرامش کامل بنشینید.

وبسایت
quincebangkok.com

دیدگاه های مرتبط با رستوران به، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021