رستوران برگر 25 درجه، بانکوک

رستوران 25 Degrees Burger در هتل Pullman، در میان مسافران تور تایلند به خاطر داشتن برخی از بهترین برگرهای بانکوک شهرت فراوانی دارد. به خاطر کیفیت بالای مواد اولیه مورد استفاده و رویکرد خلاقانه رستوران، برگر 25 درجه یکی از بهترین گزینه‌ها برای خوردن غذای با کیفیت و خوشمزه در تور بانکوک است.

رستوران برگر 25 درجه، بانکوک

این رستوران 24 ساعته رویکرد ساده‌ای در قبال منویش دارد. شما می‌توانید از یکی از 4 برگر رستوران یکی را انتخاب کنید. همگی 330 بات قیمت دارند. هر کدام از این برگرها با مجموعه‌ای خلاقانه از مخلفات عرضه می‌شوند. برای مثال برگر شماره 2 شامل گوجه کباب شده، پنیر بوراتا، گوشت ورقه‌ای و پستو است. اگر هیچ کدام از 4 ترکیب اصلی مطابق میلتان نبود، شما می‌توانید برگر خودتان را با گوشت ماهی تن، سبزیجات و گوشت بوقلمون و تعداد زیادی مخلفات و ادویه‌ها بسازید.

اگر دوست دارید در تور تایلند غذای سالم گیاهی هم نوش جان کنید، می‌توانید سالادهایی مانند سالاد سنتی سزار (310 بات) یا سوپ‌هایی مانند سوپ گوجه توسکانی (250 بات برای اندازه بزرگ) را امتحان کنید. رستوران برگر 25 درجه، نوشیدنی‌های شیرین بسیاری هم دارد. اگر خواستید پنکیک و وافل هم نوش جان کنید، می‌توانید برای صبحانه به این رستوران بروید.

وبسایت
25degreesrestaurant.com/bangkok

دیدگاه های مرتبط با رستوران برگر 25 درجه، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021