وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رستوران ایتالیایی کفالو، پوکت

رستوران Cefalu یک رستوران خوب و بی‌تکلف ایتالیایی در خیابان Banzaan پوکت است. این خیابان جاده‌های Sai Kor و Nanai را به هم متصل می‌کند و درست پشت مال Jungceylon در مرکز پاتونگ قرار گرفته است. این رستوران توسط Duilio Lazzara مدیریت می‌شود. این رستوران‌دار سیسیلی از سال 1989 رستوران‌هایی در بانکوک و پاتایا داشته است، قبل از این که در سال 2010 به پوکت نقل مکان کند. او اولین رستوران کفالو خود را در Surin افتتاح کرد. شعبه پاتونگ رستوران در دسامبر 2014 به روی مردم محلی و مسافران تور تایلند باز شد.

رستوران ایتالیایی کفالو، پوکت

رستوران یک طبقه‌ی کفالو در پاتونگ، رستورانی دنج و با محیطی باز است و در مرکز این خیابان پر رفت و آمد قرار گرفته است. غذاهایی که در این رستوران ارائه می‌شوند غذاهای اصیل ایتالیایی هستند و تاثیراتی هم از جنوب ایتالیا داشته‌اند. اگر در تور تایلند هوس پیتزا کردید نگران نباشید؛ در این رستوران شما غذاهای معمول ایتالیایی مانند پاستا، پیتزا، بروشتا و تیرامیسو را پیدا خواهید کرد. البته گزینه‌های خوبی از غذاهای گوشتی، ماهی و غذاهای دریایی که همگی توسط سرآشپز Alessandro تهیه می‌شوند هم پیش رویتان قرار دارد.

رستوران کفالو درست در کنار مهمانخانه تمیز و مناسب Arya Boutique Room قرار گرفته است. این رستوران شیک است، بدون این که بیش از حد خودنمایی کند. با مبلمان چوبیش، پارچه‌های قرمز و سفید میزهایش، یک فواره در مرکزش، یک اجاق نان و پیتزا در یک گوشه و یک کافه بسیار زیبا در گوشه دیگر، رستوران حال و هوایی کاملا ایتالیایی دارد. کفالو می‌تواند به راحتی 60 مهمان را پذیرایی کند. Soi Banzaan بیشتر زمان‌های روز شلوغ است، ولی سر و صدای ماشین‌ها به هیچ عنوان مشتریان رستوران را اذیت نمی‌کند. آهنگ‌های جدید آرام، اتمسفری دلپذیر برای مسافران تور تایلند ایجاد می‌کنند.

سرآشپز رستوران، Alessandro، متولد منطقه کاسینو در جنوب ایتالیا است و یک آشپز جوان و با استعداد با 17 سال تجربه است. این سرآشپز فروتن و مودب، تمام اسرار پخت پیتزا را در شهر اصلی پیتزا یعنی ناپل یاد گرفته است. رستوران کفالو در بین مسافران تور تایلند برای کیفیت غذاهایش مشهور است، چرا که الساندرو استانداردهای بالایی دارد. بیشتر مواد مورد استفاده در رستوران دست‌ساز هستند و با مواد وارداتی تهیه می‌شوند.

در مورد قیمت، رستوران کفالو همان رویه‌ای را دارد که بیشتر رستوران‌های ساحل پاتونگ در پیش گرفته‌اند: پیتزاها بین 270 تا 350 بات، سوپ سنتی Minestrone حدود 270 بات، پاستا از 270 تا 380 بات و غذاهای گوشتی یا دریایی از 390 تا 750 بات قیمت دارند. در تور تایلند خود می‌توانید به شعار رستوران کفالو اعتماد کنید: غذای ما آن قدر اصیل است که وقتی غذایتان تمام شد، شاید ببینید که در حال ایتالیایی حرف زدن هستید.

آدرس
پوکت، منطقه پاتونگ، مرکز خیابان Soi Banzaan
ساعات بازدید
11.30 تا 23.30

دیدگاه های مرتبط با رستوران ایتالیایی کفالو، پوکت

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021