رستوران ایتالیایی پپینا، بانکوک

رستوران پپینا (Peppina) در Phrom Phong ترکیبی ایده‌آل از غذاهای سالم ایتالیایی، جو باحال و قیمت‌های عالی در مقابل کیفیت بالای غذاها است. سالن پذیرایی بزرگ رستوران، بیشتر شب‌های هفته پر از مشتری است؛ مشتریانی که از گروه‌های مختلف هستند، از مهاجران ژاپنی گرفته تا مردم محلی و مسافران تور تایلند که آماده‌اند تا پیتزاهای عالی رستوران را امتحان کنند.

رستوران ایتالیایی پپینا، بانکوک

منوی رستوران Peppina دو صفحه دارد و غذاهای مخصوص هر روز معمولا به منو اضافه می‌شوند. البته بیشتر مسافران تور تایلند به پیتزای اصیل ناپلی رستوران علاقه نشان می‌دهند. آن چیزی که پیتزاهای Peppina را از بقیه جدا می‌کند خمیر دست‌ساز آن است که برای 12 ساعت رها می‌شود تا عمل بیاید، قبل از این که به داخل تنور پیتزاپزی برود. نتیجه این است که خمیر در زیرش کمی سیاه شده و مزه‌ای عالی مانند نان سنتی ایتالیایی سیباتا می‌گیرد؛ خمیری که شبیه به هیچ کدام از خمیرهای نرمی که در پیتزاهای بسیاری از رستوران‌های بانکوک پیدا می‌کنید نیست.

پیتزا اصلی‌ترین غذا در رستوران Peppina بانکوک است. ولی در تور تایلند خود، از خوردن آنتی‌پاستاهای لذیذ غافل نشوید. یکی از بهترین آن‌ها ظرف گوشت است که با مجموعه‌ای از مخلفات خوشمزه مانند خیارشور، زیتون، ساردین و مقدار زیادی نان ورقه‌ای سرو می‌شود. در منوی این رستوران همچنین چند سالاد جذاب هم وجود دارد.

موسیقی پس‌زمینه غذا خوردن در Peppina، موسیقی پانک راک، موج نوی دهه 80 و گزینه‌های تصادفی از آهنگ‌های کلاسیک است. توجه کنید که رستوران Peppina یک شعبه جدید در theCOMMONS در خیابان Thonglor شماره 17 باز کرده است. در نتیجه در تور تایلند خود مسیر راحت‌تری برای تجربه پیتزاهای عالی این رستوران خواهید داشت.

وبسایت
peppinabkk.com

دیدگاه های مرتبط با رستوران ایتالیایی پپینا، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021