رستوران ایتالیایی جیمی، بانکوک

رستوران Jamie's Italian درهای خودش را این بار در بانکوک و رو به مسافران تور تایلند باز کرده است. سرآشپز معروف و مطرح بریتانیایی، جیمی اولیور، تصمیم گرفته تا شوق خودش برای غذاهای روستایی و کلاسیک ایتالیایی را این همه راه به تایلند بیاورد. رستوران Jamie's Italian در طبقه همکف مال Siam Discovery در مرکز منطقه سیام قرار گرفته است و تنها به اندازه یک پیاده‌روی کوتاه از ایستگاه‌های سیام و استادیوم ملی (هر دو در خط سیلوم قطار هوایی بانکوک) فاصله دارد.

رستوران ایتالیایی جیمی، بانکوک

رستوران جیمی در بین مسافران تور تایلند برای تعلق و تعهدش به ارائه غذاهای قدیمی ایتالیایی با قیمت‌های مقرون به صرفه شهرت پیدا کرده است. سینی آنتی‌پاستو از آن غذاهایی است که باید در رستوران جیمی در بانکوک آن را امتحان کنید. یکی دیگر از غذاهای خوب رستوران پیتزای بزرگ با قارچ است. منوی بچه‌ها کوچک است و شامل برگرهای کوچک و سیب‌زمینی سرخ شده با ظاهر بامزه است.

پاستاها که هر روز به صورت تازه تهیه می‌شوند و خمیر پیتزاها که با دست ورز می‌آیند، این رستوران را از بقیه رقبایش حسابی دور می‌کنند. برای پاستا دوستان، Gennaro’s Tagliatelle Bolognese یکی از غذاهایی است که شهرت جیمی در تمام دنیا را موجب شده است. رستوران جیمی در سراسر جهان بیشتر از 50 شعبه دارد. طراحی روستایی با مفهوم غذاهای معمولی و هر روزه ایتالیایی همخوانی کامل دارد. در تور تایلند به رستوران Jamie's Italian بروید و از اتمسفر آرامش‌بخش و غذاهای سالم و خوشمزه‌اش لذت ببرید. تنها نکته بد این است که خود جیمی در این رستوران نیست تا به شما خوش‌آمد بگوید.

وبسایت
www.jamieoliver.com/italian/thailand/restaurants/siam-discovery

دیدگاه های مرتبط با رستوران ایتالیایی جیمی، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021