رستوران اسکارلت، بانکوک

رستوران Scarlett در طبقه 37ام هتل Pullman سیلوم قرار گرفته است. این رستوران غذاهای عالی بین‌المللی و منظره‌ای شگفت‌انگیز از دریای همیشه در حال تغییر آسمان‌خراش‌های بانکوک را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. از همان لحظه‌ای که شما قدم به این رستوران بزرگ می‌گذارید به سرعت غرق در اتمسفر گرمش می‌شوید و هیاهوی دنیای بیرون محو می‌شود. سالن پذیرایی رستوران که تقریبا کل طبقه را گرفته، هوشمندانه طراحی شده تا جزیره‌هایی از نور ایجاد شود. این نوع طراحی مکانی دنج بدون نیاز به استفاده از دیوارها و جداکننده‌ها ساخته است. مبلمان چوبی قدیمی، فرش‌ها و دیوارهایی با رنگ‌های تیره، فضایی خانگی خلق کرده‌اند. رفتن به این رستوران در تور بانکوک مانند رفتن به خانه یک دوست است.

رستوران اسکارلت، بانکوک

در یک طرف رستوران، پنجره‌های بلند از کف تا سقف، منظره‌ای خارق‌العاده از بانکوک را نمایان می‌کنند ولی جاذبه اصلی این رستوران در طرف مقابل سالن قرار گرفته است: بالکن 160 متر مربعی هوای باز رستوران. بسیاری از مسافران تور تایلند در همان نگاه اول به سمت این تراس روباز جذب می‌شوند. این تراس با گیاهان مصنوعی تزئین شده است و منظره‌ای شگفت‌انگیز از بالا از شهر را به مهمانان خوش‌شانس رستوران ارائه می‌دهد. اسکارلت یک رستوران پشت بام نیست اما منظره‌های خیره‌کننده افق بانکوک، مکانی ایده‌آل خلق می‌کنند تا شما بتوانید در تور بانکوک همراه با دوستانتان از یک غذای عالی همراه با نوشیدنی لذت ببرید. توجه داشته باشید که تراس فوق‌العاده محبوب است، بنابراین توصیه می‌کنیم که از قبل میزتان را رزرو کنید.

سوال‌ها در پایان غذاها در هر رستورانی همیشه یکی هستند. آیا از غذا لذت بردید؟ آیا خدمات رستوران بدون نقص بود؟ آیا جو به شکلی بود که بخواهید دوباره به آن رستوران برگردید؟ آیا آن را به دوستانتان توصیه می‌کنید؟ در مورد رستوران Scarlett تنها جواب ممکن به تمام این سوال‌ها یک بله موکد است. رستوران Scarlett بدون شک یکی از بهترین‌های تور تایلند برای شما خواهد بود.

دیدگاه های مرتبط با رستوران اسکارلت، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021