رستوران اسپانیایی یکی بیشتر، بانکوک

UNO MAS یک رستوران شیک اسپانیایی است و در طبقه 54ام ساختمان CentralWorld، نمایی شگفت‌انگیز از شهر بانکوک را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. این رستوران بخشی از هتل Centara Grand در مال خرید CentralWorld در منطقه سیام است. منوی رستوران مجموعه‌ای از تاپاس‌ها، غذاهای دریایی شامل لابستر، میگو و صدف را شامل می‌شود. گوشت‌های فرآوری شده در UNO MAS متنوع‌ترین در بانکوک هستند.

رستوران اسپانیایی یکی بیشتر، بانکوک

UNO MAS طراحی شده تا در تور تایلند بهترین‌های غذاهای مدیترانه‌ای را همراه با منظره‌ای خارق‌العاده از ارتفاع بالا از شهر را به شما تقدیم کند؛ جایی که شما می‌توانید افق مشهور بانکوک را همزمان با لذت بردن از غذا و نوشیدنی‌تان تماشا کنید. رستوران مشهور آسمان سرخ، درست یک طبقه بالای این رستوران قرار دارد.

تمرکز در UNO MAS بر بشقاب‌هایی است که تهیه شده‌اند تا شما آن را با بقیه به اشتراک بگذارید. اگر به دنبال یک غذای قابل توجه هستید بهتر است پائیای کلاسیک را انتخاب کنید. این غذا را باید 2 یا 3 نفری نوش جان کنید. پایئا بسته به ذائقه شما در حالت‌های مختلفی ارائه می‌شود و شما می‌توانید آن را با غذاهای دریایی، مرغ، اردک و جگر غاز سفارش دهید.

وبسایت
unomasbangkok.com

دیدگاه های مرتبط با رستوران اسپانیایی یکی بیشتر، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021