وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رستوران ایتالیایی آکوآ، پوکت

رستوران آکوآ پوکت بدون شک یکی از بهترین مکان‌ها برای خوردن یک وعده غذای عالی در ساحل کالیم، درست در شمال ساحل پاتونگ است. رستوران Acqua یک رستوران مدرن ایتالیایی است و توسط سرآشپز ساردینیاییش یعنی Alessandro Frau اداره می‌شود. با طراحی شیک و آینده‌نگرانه و مناظر زیبا از دریای آندامان، رستوران Acqua مکانی عالی برای کسانی است که می‌خواهند در تور تایلند در یک رستوران عالی غذا بخورند.

رستوران ایتالیایی آکوآ، پوکت

رستوران Acqua حدود یک کیلومتری شمال پاتونگ در جاده ساحلی قرار دارد. رستوران آکوآ در نزدیکی رستوران White Box قرار دارد. ارتفاع بالای رستوران به شما اجازه می‌دهد در تور تایلند خود از نماهای زیبای جاده‌ای که به سمت ساحل Kalim می‌رود و نمای تماشایی دریا لذت ببرید.

دکور رستوران، دکوری شیک و دلپذیر است؛ زمینه سیاه و سفید به رستوران ظاهری شیک و تر و تمیز داده و آن را به مکانی عالی برای خوردن یک شام راضی‌کننده در تور تایلند تبدیل می‌کند. این رستوران همچنین یک نورپردازی خلاقانه و خاص دارد. فضای داخلی رستوران آکوآ شیک است، بدون این که زیادی مجلل باشد، مدرن است بدون این که زیادی‌روی شده باشد و بزرگ و وسیع است اما حالت غارگونه پیدا نکرده است. دکور Acqua درسی برای تمام رستوران‌ها در بحث ایجاد تعادل بین کاربردپذیری  و زیبایی‌شناسی است.

ترکیب المان‌هایی نظیر فضایی زیبا، آهنگ‌هایی مناسب که در پس‌زمینه پخش می‌شوند و کارکنانی بسیار شایسته، کمک می‌کنند رستوران Acqua، اتمسفر آرامش‌بخش و در عین حال سرزنده خود را به مسافران تور پوکت انتقال دهد. سرآشپز رستوران خود را تنها وقف غذاهایش نکرده است؛ او شخصیت بسیار جالبی دارد و انگلیسی را به خوبی صحبت می‌کند. او تک تک بشقاب‌هایی که از آشپزخانه بیرون می‌آیند را بررسی می‌کند، در نتیجه رستوران Acqua نوعی از حرفه‌ای‌گرایی در سطح خودش را به رخ مهمانانش می‌کشد. Alessandro و برخی از کارمندانش همراه با هم در هتل Sheraton Grande Laguna کار می‌کردند. آنجا او به مدت 4 سال سرآشپز اصلی بود، بنابراین جای تعجب ندارد که خدمات آکوآ این چنین حرفه‌ای و مثال‌زدنی است.

ریشه‌های ساردینیایی سرآشپز رستوران را می‌توانید در غذاهای سنتی ایتالیایی او ببینید. برای غذای اصلی، فیله گریل شده ماهی تن با بادمجان و کدو سبز، گوجه‌های کوچک و سس پونه کوهی و کبر یکی از بهترین انتخاب‌هایتان خواهد بود. فیله ماهی خاردار همراه با کنگر فرنگی، سیب زمینی، گوجه‌های کوچک و کبر ترکیبی خارق‌العاده می‌سازند؛ آن را از دست ندهید. و البته تمام این‌ها قیمت خودشان را هم دارند، در نتیجه رستوران Acqua برای آن دسته از مسافران تور تایلند که بودجه کمی دارند آنچنان مناسب نیست.

دیدگاه های مرتبط با رستوران ایتالیایی آکوآ، پوکت

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021