رستوران آسمان سرخ، بانکوک

رستوران Red Sky یک رستوران شیک روی پشت بام در بانکوک است. با این که منظره خیره‌کننده و تماشایی رودخانه یا پارک‌های سرسبز، مانند دیگر رستوران‌های روی پشت بام در شهر را ندارد، با این حال نمایی 360 درجه و سراسری از طبقه 55ام از شهر بانکوک را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. این رستوران همچنین در یکی از در دسترس‌ترین بخش‌های شهر قرار گرفته است.

رستوران آسمان سرخ، بانکوک

اگر در تور تایلند به بانکوک آمده‌اید، شانس این که روزی از روزهای اقامت‌تان در شهر، گذرتان به منطقه سیام بیافتد و بخواهید در آنجا خرید کنید زیاد است؛ جایی که بزرگترین و شیک‌ترین مال‌های شهر از جمله مجتمع‌های افسانه‌ای MBK و Siam Paragon و مجتمع تازه تاسیس CentralWorld قرار گرفته‌اند. رستوران آسمان سرخ بخشی از هتل Centara Grand است که خودش در واقع بخشی از مال عظیم CentralWorld است. بنابراین به نظر می‌آید یک ترکیب کامل است: تا زمانی که کارت اعتباریتان خسته شود خرید کنید و بعد از آن یک بازیابی دلپذیر بعد از کیلومترها راه رفتن داشته باشید، آن هم با غذا و نوشیدنی عالی با منظره فراموش‌نشدنی از شهر در همان بالای مجتمع خرید.

آسانسوری که شما را به Red Sky می‌رساند کمی بیرون مجتمع خرید قرار گرفته است. باید پشت به خط قطار هوایی کنید و تا بخش انتهایی مجتمع CentralWorld پیاده‌روی کنید. در آنجا آسانسور شما را به طبقه 55ام می‌برد. کارکنان فوق‌العاده صمیمی رستوران شما را به سمت میزتان (اگر می‌خواهید غذا نوش جان کنید) یا یکی از مبل‌های راحتی که در اطراف این برجِ گرد چیده شده‌اند راهنمایی می‌کنند. با رفتن به این رستوران در تور تایلند می‌توانید در آرامش کامل بنشینید و غروب خورشید را تماشا کنید، بدون این که نیاز باشد در فضایی شلوغ به دنبال نقطه‌ای برای عکس گرفتن از این منظره زیبا باشید، همان اتفاقی که هر شب در رستوران پشت بامی آسمان در lebua می‌افتد. رستوران آسمان همیشه شلوغ بود ولی بعد از این که در قسمت دوم فیلم The Hangover دیده شد بیش از اندازه شلوغ شد.

در آن بالا در آسمان سرخ، خبری از عجله نیست. در آرامش بنشینید و از موسیقی گروه جازی که به خوبی می‌فهمند موسیقی پس‌زمینه به چه معنی است لذت ببرید. البته نیازی به گفتن نیست که در این برج دایره‌ای، تنها چند مبل رو به منظره غروب خورشید در دسترس هستند، بنابراین اگر واقعا دوست دارید در تور بانکوک غروب آفتاب را از بالای یک برج نگاه کنید کمی زودتر به این رستوران بیایید. اگر هوا اجازه بدهد از آن بالا می‌توانید تا دوردست را ببینید. شما همچنین می‌توانید نیم نگاهی هم به هتل فوق‌العاده لوکس Kempinski در ساختمان بقلی و اقامتگاه سلطنتی بزرگی که کنار آن قرار گرفته بیاندازید. اگر بانکوک را بشناسید، شناسایی ساختمان‌ها و پیدا کردن جاذبه‌های گردشگری از آن بالا، یک بازی غیر قابل مقاومت خواهد بود. تنها برجی که ارتفاع Centara Grand را به چالش می‌کشد، برج معروف Baiyoke و تماشاگه گردانش در طبقه 65ام است. می‌توانید شرط ببندید که کسانی که در آنجا نشسته‌اند، دارند به شما نگاه می‌کنند.

در این رستوران مجموعه‌ای از غذاهای پیچیده اروپایی با قیمتی کمی گران ارائه می‌شوند. فضای رستوران با آن قوس فوق‌العاده بزرگ و رنگ‌های همیشه در حال تغییرش، به شما کمک می‌کنند یک شام خیلی خاص در تور تایلند نوش جان کنید. بعد از این که یک بار آن بالا بودید، هر بار که در شهر قدم می‌زنید و تغییر رنگ قوس‌های Red Sky در Centara Grand را دیدید به خودتان می‌گویید من آن بالا بوده‌ام.

وبسایت
centarahotelsresorts.com/redsky

دیدگاه های مرتبط با رستوران آسمان سرخ، بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021