وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رستوران ایتالیایی آزورا کرابی (تایلند)

رستوران ایتالیایی آزورا (Azzurra) محبوب‌ترین رستوران ایتالیایی منطقه آئو نانگ کرابی است. این رستوران در سال ۱۹۹۸ افتتاح شده و در میانه جاده ساحلی آونانگ قرار گرفته است. رستوران با سابقه آزورا، در تمام این سال‌ها تنها یک هدف در سر داشته است: ارائه غذاهایی با بالاترین کیفیت ممکن به مسافران تور تایلند. ماندگاری و موفقیت این رستوران خودش به تنهایی نشان‌دهنده رسیدن آنها به این هدف است. موقعیت رستوران مسلما یکی از دلایل موفقیتش بوده است؛ جاده ساحلی آو نانگ در زمان غروب همیشه شلوغ است. صندلی‌های جلوی رستوران موقعیت خوبی برای نشستن در پناه سایه و لذت بردن از یک نوشیدنی و غذای لذیذ و تماشای ساحل ارائه می‌دهند.

رستوران ایتالیایی آزورا کرابی (تایلند)

رستوران آزورا در طبقه همکف یک ساختمان دو طبقه مسکونی قرار گرفته و دکوری ساده و شبیه به رستوران‌های محلی ایتالیا دارد: کفپوشی با کاشی‌های خاکستری و سفید، آجرهای قرمز، رومیزی‌های سفید و بژ، مبلمان چوبی با رنگ‌های تیره با روکش‌های قرمز روشن و دو نقاشی بزرگ روی دیوارها که منظره‌های مناطق روستایی ایتالیا و سواحل ناپولی را نشان می‌دهند. ۲۰ میز رستوران می‌توانند به راحتی از ۸۰ مسافر تور تایلند پذیرایی کنند. حال و هوای رستوران خیلی عالی و خودمانی است. صدای ترافیک عبوری از جلوی رستوران آنقدر بلند نیست که آزاردهنده باشد. یک موسیقی ملایم مدیترانه‌ای، فضای آرامش‌بخشی در پس‌زمینه ایجاد می‌کند.

همان‌طور که عنوان شد کیفیت غذا، تمرکز اصلی صاحب رستوران آزورا، یعنی Franco Bagatto Russo است: ۸۰ درصد مواد اولیه وارداتی هستند و تنها دو چیز بسته‌بندی شده و کنسروی هستند، ماهی تون و زیتون‌های سیاه. منوی رستوران 100 درصد ایتالیایی است و بیشتر خوراکی‌ها مانند سس‌ها، پاستاها، نان‌ها و خمیر پیتزا در خود رستوران تهیه می‌شوند. صاحب رستوران طرز تهیه این غذاها را در کشورش ایتالیا یاد گرفته است. این رستوران منوی مخصوص بچه‌ها نیز دارد.

دیدگاه های مرتبط با رستوران ایتالیایی آزورا کرابی (تایلند)

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021