تیم هو وان در مال ترمینال 21 بانکوک

اگر دوست دارید در تور تایلند دیم‌سام‌های خوشمزه را امتحان کنید، رستوران Tim Ho Wan در مال ترمینال 21 جایی است که باید بروید. این شعبه از رستوران مجموعه‌ای از غذاهای سنتی هنگی کنگی  خوشمزه و در عین حال مقرون به صرفه را به مسافران تور بانکوک ارائه می‌دهد. رستوران Tim Ho Wan در طبقه سوم ترمینال 21 قرار دارد. این مجتمع به ایستگاه Asoke قطار هوایی متصل شده است.

تیم هو وان در مال ترمینال 21 بانکوک

این رستوران اولین شعبه از Tim Ho Wan در بانکوک است. این برند در اصل در هنگ کنگ قرار دارد. این رستوران شهرتی جهانی دارد چرا که ارزانترین رستوران دارای ستاره میشلن در جهان بود، زمانی که اولین بار جایزه گرفت. رستوران فضای بزرگی دارد و تعداد زیادی محل نشستن در اختیار مسافران تور تایلند وجود دارد. این نکته‌ای کلیدی است چرا که رستوران می‌تواند فوق‌العاده شلوغ شود، مخصوصا آخر هفته‌ها. این رستوران سیستم رزرو از قبل ندارد.

فضای رستوران مانند یک فست فود می‌ماند. غذاها به محض سفارش تحویل داده می‌شوند. غذاها بین 100 تا 200 بات قیمت دارند. اگر از خوراکی‌های شیرین خوشتان می‌آید می‌توانید ماءالشعیر خانگی رستوران که به صورت خنک و گرم ارائه می‌شود لذت ببرید. شعبه دوم Tim Ho Wan در مال Gateway قرار گرفته است. این مال نیز به ایستگاه Ekkamai قطار هوایی متصل است. هر دوی این رستوران‌ها منوی مشابهی دارند.

دیدگاه های مرتبط با تیم هو وان در مال ترمینال 21 بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021