بوفه ناهار هتل جی دبلیو ماریوت بانکوک

هیچ راهی بهتر از گذراندن یک بعدازظهر دلپذیر در تور بانکوک، بهتر از مهمان کردن خودتان به یکی از بوفه‌های ناهار یکشنبه‌ها که در تایلند فوق‌العاده محبوب هستند وجود ندارد. بانکوک بوفه‌های ناهار یکشنبه بسیاری دارد، ولی تنها یکی از آنها غذاهای با کیفیت ژاپنی ارائه می‌دهد: رستوران Tsu & Nami در هتل جی دابلیو ماریوت در جاده سوخومویت. Tsu و Nami در اصل دو رستوران مستقل ژاپنی در این هتل لوکس هستند. در روزهای هفته Tsu غذاهای سنتی ژاپنی رده بالا سرو می‌کند و Nami یک رستوران Teppanyaki مشهور در بانکوک است. هر یکشنبه از ساعت 11.30 تا 15.30 این دو رستوران با هم همکاری می‌کنند تا بهترین‌های غذاهای ژاپنی را به مهمانان ارائه دهند.

بوفه ناهار هتل جی دبلیو ماریوت بانکوک

وقتی در تور تایلند قدم به داخل این رستوران بزرگ اما دلپذیر می‌گذارید حسابی دل گرم می‌شوید: هر گوشه‌ای را که نگاه می‌کنید غذا هست. ظرف‌های به دقت چیده شده از غذاهای مختلف، از سوشی و ساشیمی گرفته تا صدف و خرچنگ گران و مشهور رستوران، همگی روی پیشخوان‌ها قرار داده شده‌اند. حتی اگر قبل از این به این نوع رستوران‌ها سر زده باشید، در این جا این ایده که تمام آن چیزهایی که اطرافتان می‌بینید را می‌توانید بخورید و حتی بیشتر هم بخواهید، کمی هیجان‌آور است. مطمئنا کسی نمی‌تواند این کار را بکند، ولی به هر حال ایده اصلی بوفه همین است: هر چه قدر می‌خواهید بخورید با قیمت 1650 بات.

وقتی سر میزتان جایگیر شدید، سردرگمی شروع می‌شود. از کجا باید شروع کرد؟ آیا اول باید به سراغ استیک‌های درجه یک استرالیایی بروید؟ آیا باید بی‌خیال غذاهای دریایی شوید و یک راست به سراغ گوشت گوسفند بروید؟ یا شاید ذره‌ای از هر چیز را داخل سینی بزرگ رستوران قرار دهید و تا وقتی که تمامشان را امتحان کرده باشید بین میزتان و پیشخوان‌ها در حال حرکت باشید؟ در تور تایلند ضرر کرده‌اید اگر سوشی‌های عالی این بوفه که توسط یک سرآشپز واقعی سوشی و با ماهی‌های تازه وارداتی تهیه شده‌اند را امتحان نکنید. و البته که این جا JW Marriott است؛ هر غذایی که چشمتان را می‌گیرد سفارش دهید و بدون معطلی سر میزتان آورده می‌شود.

سخت‌ترین بخش تجربه این بوفه در تور تایلند، پیدا کردن آن لحظه‌ی خاصی است که باید دست از سفارش غذاهای خوشمزه بردارید تا جا برای مجموعه‌ای کامل از شیرینی‌های لذیذ داشته باشید. رستوران‌های Tsu و Nami راهی ایده‌آل برای سپری کردن یک ظهر یکشنبه دلپذیر هستند.

دیدگاه های مرتبط با بوفه ناهار هتل جی دبلیو ماریوت بانکوک

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021