وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رستوران آشپزخانه جنگل کرابی (تایلند)

رستوران آشپزخانه جنگل (D&E’s Jungle Kitchen)، به خاطر کیفیت بالای غذاهای اصیل تایلندیش، قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه و خدمات دوستانه‌اش در میان بهترین رستوران‌های آونانگ کرابی رتبه‌بندی شده است. این رستوران در جاده اصلی که به سمت شهر کرابی می‌رود و در بخش جنوبی آئونانگ قرار گرفته است. آشپزخانه جنگل حدود 500 متر بعد از مسجد آونانگ در همان طرف جاده و به فاصله 1.5 کیلومتری از ساحل قرار دارد. فضای داخلی این رستوران بی‌تکلف، از بامبو و حصیر ساخته شده است. آشپزخانه جنگل توسط یک خانواده خونگرم محلی اداره می‌شود و فضایی دنج و با حال و هوای محلی است.

رستوران آشپزخانه جنگل کرابی (تایلند)

منوی رستوران آشپزخانه جنگل شامل غذاهای اصیل تایلندی است که با تازه‌ترین مواد اولیه تهیه می‌شوند. غذاهایی مانند کاری ماسامان، میگو با بادام‌زمینی، مرغ ترش و شیرین، لقمه‌های بهاری و سالاد نودل شیشه‌ای، به مسافران تور کرابی این فرصت را می‌دهند که برخی از مشهورترین غذاهای لذیذ تایلندی را امتحان و کشف کنند؛ غذاهایی که با عشق و استعداد سرآشپز تهیه شده‌اند. به خاطر کوچک بودن، رستوران برای شام فوق‌العاده شلوغ می‌شود، بنابراین قبل ار رفتن بهتر است رزرو انجام دهید یا زود بیایید تا مطمئن شوید که میز گیرتان می‌آید.

رستوران آشپزخانه جنگل برای ناهار از ساعت 11 تا 14.30 و برای شام از ساعت 16.30 تا 22 باز است. برای رفتن به این رستوران در تور کرابی باید به جاده شماره 4203 بروید. این رستوران بین مسجد آونانگ و سوپرمارکت تسکو لوتوس قرار گرفته است.

دیدگاه های مرتبط با رستوران آشپزخانه جنگل کرابی (تایلند)

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021