وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

گرانترین قهوه دنیا در تایلند

گران ترین قهوه دنیا را چگونه تهیه می‌کنند؟ این سوالی است که در این مقاله پاسخ آن را خواهیم داد. هر کیلو از این قهوه 1100 دلار قیمت دارد که با نحوه فراوری آن هم در این مقاله آشنا خواهید شد.

گرانترین قهوه دنیا در تایلند

گران‌قیمت‌ترین قهوه جهان در کشور تایلند به کمک فیل‌ها تولید می‌گردد. این قهوه به شکل عجیبی به عمل آمده و به نام عاج سیاه معروف می‌باشد. برای این که با فرایند تولید این قهوه و قیمت آن آشنا شوید، این مقاله را مطالعه بفرمایید.

این قهوه در بازار چهار کشور از جهان عرضه شده و قدمت عرضه آن به کمتر از دو سال می‌رسد. این قهوه از گران‌قیمت‌ترین قهوه‌ جهان به شمار می‌رود و هر کیلو آن 1100 دلار قیمت دارد. قیمت یک فنجان از این قهوه در هتل‌های لوکس و گران‌قیمت کشور تایلند چیزی در حدود 50 دلار قیمت دارد.

برای تولید این نوع از قهوه در کشور تایلند قهوه را به خورد فیل داده تا دستگاه گوارش این حیوان غول‌پیکر پروتئین این قهوه را از بین ببرد و به آن طعم خاصی بدهد.

تولید این قهوه که شاید بتوانید جرات خوردن آن را در تور تایلند بدست بیاورید، تنها در انحصار یک شرکت تایلندی بوده و به مقدار محدودی تولید می‌گردد، که باعث گرانتر شدن آن شده است.

در فرایند تولید این قهوه فیل‌ها این میوه را می‌خورند و در طی 15 تا 70 ساعت از دستگاه گوارش فیل‌های تایلندی عبور می‌کند. بعد از طی این مراحل میوه‌های سالم جدا می‌شوند. آن‌ها میوه‌های سالم را در مدفوع فیل پیدا کرده و بعد از شستشوی آن‌ها، دانه‌ها را از درون میوه بیرون آورده و برای بو دادن به بانکوک می‌فرستند.

برای تولید یک کیلو قهوه عاج سیاه، 33 کیلوگرم قهوه خام نیاز است. بسیاری از میوه‌های این قهوه را فیلها جویده و یا در دستگاه گوارش این فیل ها هضم می‌گردند و بسیاری از این میوه‌ها تخمیر شده که علاوه بر این، یافتن میوه‌های سالم قهوه نیز در تور تایلند متفاوت است.

این نوع خاص از قهوه در شمال کشور تایلند و در دهکده فیل‌ها تولید می‌شود. این مکان جایی است که در آن به فیل‌های سرگردان را پناه می‌دهند. قهوه‌ای که به خورد این فیل‌ها می‌دهند از نوع عربی بوده و در ارتفاع بالای 1500 متر از سطح دریا قرار گرفته است. برای تجربه طعم عالی و متفاوت قهوه عاج سیاه باید به کافه‌های این کشور در تور تایلند سری بزنید.

اخبار و مقالات مرتبط با "گرانترین قهوه دنیا در تایلند"

شهر بانکوک که یکی از زیباترین شهرهای جهان است در سسال 2016 به عنوان پرگردشگرترین شهر جهان شناخته شده است. بنابراین بد نیست قبل از همراهی با تور تایلند با سیستم حمل و نقل این شهر آشنا شوید.

اگر بخت با شما یار باشد و در زمان تور تایلند یکی از محبوب‌ترین فستیوال‌های تایلند برگزار می‌شود. فستیوال‌های تایلندی با شور هیجان خاصی برگزار می‌شوند که باید به در آنها شرکت کنید، تا بهتر متوجه شوید.

تایلند یکی از زیباترین کشورهای قاره آسیا برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. پارک های ملی تایلند بهترین مکان برای ماجراجویی در دل طبیعتی زیبا و رویایی هستند. این پارک ها فرصت بازدید از حیات وحش را هم به شما خواهند داد.

یکی از جاذبه‌هایی که باید در تور تایلند انجام بدهید، ماساژ تایلندی است. در هر جای کشور تایلند می‌توانید مراکزی را پیدا کنید که خدمات ماساژ تایلندی را برای ارائه دارند. در این مقاله شما را بیشتر با این مهارت دستی آشنا خواهیم کرد.

تایلند از زیباترین کشورهای جنوب شرقی آسیا است. تایلند کشوری با تفریحات آبی متنوع است که در این مقاله به معرفی شادترین آن‌ها پرداخته‌ایم. در این مقاله همچنین شما را برای انتخاب بهترین محل برای انجام بهترین تفریحات آبی آشنا خواهیم کرد.

غواصی و شنا از بهترین جاذبه‌های جزایر تایلند هستند. در تور تایلند می‌توانید گواهینامه دوره های آب‌های آزاد را دریافت کنید. بنابراین در این مقاله شما را با فصل غواصی و بهترین سایت‌های غواصی در این کشور آشنا خواهیم کرد.

دیدگاه های مرتبط با گرانترین قهوه دنیا در تایلند

1 کاربر به "گرانترین قهوه دنیا در تایلند" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021