کودیلرو، دهکده ای دوست داشتنی در آستوریاس اسپانیا

کودیلرو دهکده ای کوچک اما در عین حال زیبا واقع در شمال ساحل اسپانیا است که توسط وایکینگ‌ها پایه‌گذاری شده است. در طول قرون متمادی کودیلرو دهکده‌ای ماهی‌گیری بوده است و ماهیگیری هم اکنون نیز پس از صنعت توریسم به عنوان یکی از شاخه های اصلی اقتصاد به شمار می رود.

کودیلرو، دهکده ای دوست داشتنی در آستوریاس اسپانیا

خیابان های باریک تاریخی، راههای متنوعی پیش روی شما می گذارند. روستای کودیلرو چشم اندازهای بی نظیر فراوانی رو به سوی اقیانوس اطلس دارد. مجموعه ای از ساختمان های تاریخی راجع به میراث فرهنگی بومی آگاهی می دهند: کلیسای قرن 16 گوتیک، کلیسای Humilladero، فانوس دریایی و مسافرخانه مختص ماهی گیران از جمله جاذبه های مشهور شهر کودیلرو می باشند. تپه ها چشم‌اندازهای متفاوتی دارند که مشرف به تمامی شهر کودیلرو است.

چرا باید به کودیلرو اسپانیا سفر کنیم؟

اقامت در کودیلرو، تجربه ای از حضور در روستایی اصیل واقع در اسپانیا است، هنگامی که به شمال این کشور سفر می کنید. Cabo Vidio ساحلی معرکه است که در 10 کیلومتری شهر کودیلرو واقع شده است و بازدید از آن خالی از لطف نیست.

چه زمانی برای سفر به کودیلرو اسپانیا مناسب است؟

تقریبا هر زمان که بخواهید، با این حال شرایط جوی در فصل تابستان بسیار دلگشاست.

دسترسی به این مکان چگونه امکان پذیر است؟

شما با استفاده از قایق می توانید به این مکان سفر کنید، ضمنا می توانید قایق را در بندرگاه محلی قرار دهید. با این حال بهترین راه دسترسی به روستای کودیلرو به وسیله‌ی اتومبیل است، از قدم زدن در دهکده نیز غافل نشوید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "کودیلرو، دهکده ای دوست داشتنی در آستوریاس اسپانیا"

بسیاری بسالو را به عنوان یکی از زیباترین شهرهای قرون وسطایی اسپانیا می‌شناسند. این شهر در اوایل قرون وسطی اهمیت فراوانی داشت. در آن زمان Wilfred، کنت Besalu، کل کاتالونیا را متحد کرده بود و باعث شده بود این شهر به مرکزی پر اهمیت در اسپانیا تبدیل شود.

دهکده Casares در استان Málaga و در منطقه خود مختار اندلس اسپانیا قرار گرفته است. گفته می‌شود جولیوس سزار زمانی که ناراحتی کبد داشته در این محل درمان شده است. چشمه‌های سولفوریک با خاصیت درمانی دهکده Casares، همچنان جوشان هستند. مورها در قرن دوازدهم، قلعه خود را در این مکان بنا کردند. این...

شهر کوچک Ronda در نزدیکی شهر Málaga اسپانیا قرار دارد. این شهر تاریخی بر روی کوهستان‌هایی بلند و در ارتفاع 750 متری بالاتر از سطح دریا بنا شده است. این شهر گردشگران تور اسپانیا را از سراسر جهان به سمت خود کشانده و آن‌ها را مجذوب زیبایی‌هایش می‌کند.

اسپانیا به خاطر شهرهای فریبنده‌اش، مناظر زیبایش، مردم خونگرمش و زندگی شبانه مفرح و شادش یکی از محبوب‌ترین کشورهای دنیا بین گردشگران است. اما بازدید از شهرهایی مانند بارسلون و مادرید یا دیگر شهرهای بزرگ این کشور در مدت تور اروپا، تنها گوشه‌ای از تصویر واقعی اسپانیا را به شما...

نام منطقه لامپانگ در لیست گردشگری تور تایلند در میان دیگر مناطق معروف شمال تایلند، کمی ناشناخته است و شاید دلیل آن موقعیت جغرافیایی لامپانگ است زیرا این منطقه برخلاف پای (Pai)، چیانگ رای (Chaing Rai) و مای هونگ سون (Mae Hong Son) در جنوب شهر چیانگ مای (90 دقیقه فاصله) قرار دارد.

شهر چیانگ دائو که در شمال شهر چیانگ مای قرار دارد حدود 90 دقیقه با آن فاصله دارد. این شهر محلی برای بازدید از صخره‌ها و پرتگاه‌های سنگی زیبا و خوش منظره در تور تایلند است و کوهستان Doi Chaing Dao، سومین کوهستان مرتفع تایلند، با ارتفاعی بالغ بر 7135 فوت در این منطقه قرار دارد. اگرچه این کوهستان...

دیدگاه های مرتبط با کودیلرو، دهکده ای دوست داشتنی در آستوریاس اسپانیا

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021