کلیسای جامع فلورانس ایتالیا

کلیسای سانتا ماریا دل فیوره، بزرگ ترین و مشهور ترین کلیسا در شهر تاریخی فلورانس است. احداث آن در سال 1296 آغاز شد و در سال 1436 به اتمام رسید. این کلیسا یکی از بهترین نمونه های سبک معماری گوتیک است و از جمله میراث های مهم یونسکو به شمار می رود.

کلیسای جامع فلورانس ایتالیا

گوشه گوشه این کلیسا شامل هزاران ویژگی دیدنی است. از بالا این کلیسا به شکل صلیب دیده می‌شود. گنبد شکوهمند آن از نظر فرهنگی بسیار حایز اهمیت است. این بنا الهام گرفته از معماری روم است. مدت ساخت آن، دوران گذاری است که از قرون وسطی تا دوران رنسانس به طول انجامیده است. امروزه این باسیلیکا هنوز هم به عنوان چشم‌اندازی برجسته در فلورانس شناخته می‌شود و محبوب‌ترین جاذبه توریستی شهر بین مسافران تور ایتالیا است.

چرا باید از کلیسای جامع فلورانس دیدن کنیم؟

کلیسای جامع فلورانس یکی از دستاوردهای مشهور و حایز اهمیت معماری در ایتالیا است. وقتی به تور فلورانس می‌روید باید از این بنا دیدن کنید. در عین حال، نقاشی ها و طرح های آبرنگی روی گچ در داخل بنا جز آثار هنرمندان به نام ایتالیایی هستند، که بسیار دیدنی‌اند.

چه زمانی برای سفر مناسب تر است؟

تقریبا در تمام طول سال، کلیسای جامع فلورانس در تمام طول سال به روی مسافران باز است.

راه های دسترسی به این مکان چگونه است؟

کلیسای جامع در مرکز فلورانس قرار دارد. شما می‌توانید با پای پیاده و در زمان گشت و گذار در شهر از این بنای باشکوه دیدن کنید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "کلیسای جامع فلورانس ایتالیا"

پونته وکیو (Ponte Vecchio) در فلورانس ایتالیا قرار دارد. این پل نمادین از روی رودخانه Arno گذشته و یکی از مشهورترین مناطق دیدنی فلورانس است. ابتدایی‌ترین سند ثبت شده مربوط به این پل، به سال 996 بر می‌گردد، اما باور مردم بر این است که اولین پل در این نقطه در زمان رومی‌ها ساخته شده است. این...

معبد چالونگ (Wat Chalong)، یکی از  زیباترین معابد کشور تایلند است که به شما توصیه می‌کنیم در تور پوکت به بازدید آن بروید، این معبد در قرن 19 ساخته شده است و یکی از شاهکارهای معماری این جزیره به شمار می‌رود. 

معبد په پونگ (WAT PAH PONG)، یکی از جاذبه‌های محبوب در شهر چیانگ مای کشور تایلند است. این معبد در واقع صومعه بودائی است که معماری زیبایی هم دارد.

معبد پهارا سینگ (wat phra singh chiang mai)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تاریخی شهر چیانگ مای است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید آن بروید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا این جاذبه در بین مردم تایلند محبوبیت بالایی دارد.

معبد سوآن داک (wat suan dok)، یکی از زیباترین جاذبه‌هایی است که می‌توانید در تور تایلند در شهر زیبای چیانگ مای به بازدید آن بروید. این معبد با معماری جالبی که دارد یکی از بهترین جاذبه‌های این شهر به شمار می‌رود.

معبد وانسانگ وارارام پاتایا (Wat Yansangwararam)، یکی از جاذبه‌های تاریخی تور پاتایا است که در فاصله 12 کیلومتری این شهر قرار گرفته است. شهر ساحلی پاتایا علاوه بر جاذبه‌های طبیعی و تفریحی جاذبه‌های تاریخی شاخصی مانند این معبد دارد.

دیدگاه های مرتبط با کلیسای جامع فلورانس ایتالیا

1 کاربر به "کلیسای جامع فلورانس ایتالیا" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021